Nástěnné tkaniny Fitnice Wall

tkaný vinyl fitnice wall

Představujeme vám náš zcela nový produkt - nástěnné vinylové tkaniny Fitnice Wall. Jde o nástěnnou krytinu z tkaného vinylu od našeho exkluzivního španělského dodavatele - společnosti Vertisol. Rubová úprava Fitnice Wall je 100% PES tkanina a svrchní vrstva je tvořena ploše tkanými polyesterovými vlákny potaženými odolným vinylem. Výrobce nabízí tři produktové řady: Time in Town, Like Home a PS 597, které se liší strukturou i barevným provedením. K dispozici je celkem 28 barevných variant, výrazných i decentních.

Vizuálně působí tkaný vinyl Fitnice zcela neobyčejně, což se dá ještě umocnit kombinací barev a formátováním do libovolných tvarů. Tyto textilní tapety z tkaného vinylu jsou moderní, praktické a skvěle se doplňují s ostatními produkty Vertisol. Mezi ně patří Fitnice Floor – podlahové krytiny z tkaného vinylu a víceúčelová textilie Polyscreen. Všechny tři produkty si můžete na vlastní oči prohlédnout v našem showroomu.

Aktuality

Nástěnný tkaný vinyl Fitnice, sortiment BOCA Praha.Nástěnný tkaný vinyl Fitnice, sortiment BOCA Praha.

Nástěnné tkaniny Fitnice Wall

Představujeme vám náš zcela nový produkt - nástěnné vinylové tkaniny Fitnice Wall. Jde o nástěnnou krytinu z tkaného vinylu od našeho e..

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?