Nástěnné tkaniny Fitnice Wall

tkaný vinyl fitnice wall

Představujeme vám náš zcela nový produkt - nástěnné vinylové tkaniny Fitnice Wall. Jde o nástěnnou krytinu z tkaného vinylu od našeho exkluzivního španělského dodavatele - společnosti Vertisol. Rubová úprava Fitnice Wall je 100% PES tkanina a svrchní vrstva je tvořena ploše tkanými polyesterovými vlákny potaženými odolným vinylem. Výrobce nabízí tři produktové řady: Time in Town, Like Home a PS 597, které se liší strukturou i barevným provedením. K dispozici je celkem 28 barevných variant, výrazných i decentních.

Vizuálně působí tkaný vinyl Fitnice zcela neobyčejně, což se dá ještě umocnit kombinací barev a formátováním do libovolných tvarů. Tyto textilní tapety z tkaného vinylu jsou moderní, praktické a skvěle se doplňují s ostatními produkty Vertisol. Mezi ně patří Fitnice Floor – podlahové krytiny z tkaného vinylu a víceúčelová textilie Polyscreen. Všechny tři produkty si můžete na vlastní oči prohlédnout v našem showroomu.

Aktuality

Kobercové dílce ZigZagKobercové dílce ZigZag

Kobercové dílce ZigZag

Kobercové dílce ZigZag od firmy Fletco jsou unikátní svým tvarem. Od běžných kobercových čtverců se liší dvěma zubatými okraji, díky kt..

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?