Víceúčelová vinylová tkanina Polyscreen

víceúčelový tkaný vinyl

Rádi bychom vám představili náš nový produkt - víceúčelovou vinylovou tkaninu Polyscreen od našeho exkluzivního španělského dodavatele, firmy Vertisol. V nabídce je 18 různých produktů ve více než 160 barvách, jednotlivá provedení se navzájem liší strukturou a zvolenou barevností. Víceúčelová textilie Polyscreen z ploše tkaného vinylu je skvělá především k čalounění nábytku a bordurování koberců či tkaného vinylu. Pro své vynikající zvukově-izolační vlastnosti je vhodná také k výrobě akustických panelů (které přesně z tohoto materiálu naše společnost instalovala v malém kinosále Lucerny).

Polyscreen je vysoce odolný a snadno se udržuje, je vhodný do exteriéru i interiéru. Nevadí mu vlhkost ani vysoká zátěž. Dopřejte si kvalitní akustiku v hudebním studiu či konferenční místnosti, nebo si vychutnejte příjemné posezení na terase či u bazénu na nábytku potaženém tímto materiálem. Tkanina Polyscreen má nesčetně možností využití a je jen na vás a vaší fantazii, jak s ní naložíte. Lze ji využít i jako doplněk k ostatním produktům společnosti Vertisol – tkané vinylové podlaze Fitnice Floor nebo nástěnné tkanině Fitnice Wall.

Aktuality

společnost BOCA podlahové krytiny Prahaspolečnost BOCA podlahové krytiny Praha

BOCA včera, dnes a zítra

Po bezmála 25 letech působení naší společnosti BOCA na domácím trhu podlahových krytin uzrál čas podělit se s vámi o něco málo z naší h..

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?