Veletrh Domotex 2016

Domotex 2016 veletrh Hannover

O veletrhu Domotex

Německý Hannover hostil v uplynulých dnech již tradiční veletrh podlahových krytin Domotex. Více než 1400 vystavovatelů z 59 zemí zde představilo své produkty, novinky a inovace. A že skutečně bylo na co se dívat, to dokazuje bezmála 45 000 návštěvníků, které veletrh přilákal. Z 12 hal hannoverského výstaviště se tak na čtyři dny stalo živé a hemživé centrum podlahových krytin. Domotex do podlahářského průmyslu vnesl čerstvý závan obchodních příležitostí a trendů na nadcházející sezónu.

Co bylo na Domotexu k vidění

Najít jste zde mohli všechny druhy podlahových krytin - od dřevěných podlah přes vinylové, bambusové, korkové, laminátové až po koberce, rohože, dekorační materiály a veškerou čisticí a stavební techniku.

BOCA na Domotexu

Tým pracovníků BOCA si tuto událost nemohl nechat ujít a na Domotex se tak letos vypravila hned šestičlenná skupina. Cílem bylo především utužovat zavedené obchodní vztahy, vyhledávat nové dodavatele, vstřebávat poslední trendy, sledovat inovativní postupy a výrobky či jen nasávat inspirující atmosféru veletrhu. Ať tak či tak, Domotex byl pro všechny jedinečnou příležitostí zhlédnout to nejlepší, co světový trh podlahových krytin nabízí, a setkat se zase po čase osobně s našimi zahraničními obchodními partnery.

Aktuality

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?