Veletrh Domotex 2016

Domotex 2016 veletrh Hannover

O veletrhu Domotex

Německý Hannover hostil v uplynulých dnech již tradiční veletrh podlahových krytin Domotex. Více než 1400 vystavovatelů z 59 zemí zde představilo své produkty, novinky a inovace. A že skutečně bylo na co se dívat, to dokazuje bezmála 45 000 návštěvníků, které veletrh přilákal. Z 12 hal hannoverského výstaviště se tak na čtyři dny stalo živé a hemživé centrum podlahových krytin. Domotex do podlahářského průmyslu vnesl čerstvý závan obchodních příležitostí a trendů na nadcházející sezónu.

Co bylo na Domotexu k vidění

Najít jste zde mohli všechny druhy podlahových krytin - od dřevěných podlah přes vinylové, bambusové, korkové, laminátové až po koberce, rohože, dekorační materiály a veškerou čisticí a stavební techniku.

BOCA na Domotexu

Tým pracovníků BOCA si tuto událost nemohl nechat ujít a na Domotex se tak letos vypravila hned šestičlenná skupina. Cílem bylo především utužovat zavedené obchodní vztahy, vyhledávat nové dodavatele, vstřebávat poslední trendy, sledovat inovativní postupy a výrobky či jen nasávat inspirující atmosféru veletrhu. Ať tak či tak, Domotex byl pro všechny jedinečnou příležitostí zhlédnout to nejlepší, co světový trh podlahových krytin nabízí, a setkat se zase po čase osobně s našimi zahraničními obchodními partnery.

Aktuality

Lněné koberce Secrets of LinenLněné koberce Secrets of Linen

Lněné koberce s rodokmenem

V naší nabídce najdete belgické ručně vyráběné koberce Secrets of Linen. Za jejich výrobou se skrývá příběh o blankytně modré bylině jm..

Kobercové dílce ZigZagKobercové dílce ZigZag

Kobercové dílce ZigZag

Kobercové dílce ZigZag od firmy Fletco jsou unikátní svým tvarem. Od běžných kobercových čtverců se liší dvěma zubatými okraji, díky kt..

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?