Nové atraktivní sisalové koberce v kolekci Tasibel

sisalové koberce Tasibel

Společnost Tasibel uvedla na trh novinky v podobě atraktivních sisalových (Bellevue a Colora) a sisalovo vlněných (Java a Tasmania) koberců. Kolekce se tak rozšířila o nové, jedinečné produkty s charakteristickými vzory a krásnými přírodními odstíny. Jedno však zůstává stejné, sisalové koberce Tasibel s nezaměnitelným charakterem jsou výjimečným doplňkem každého stylového interiéru. Navíc jsou vysoce odolné a tedy vhodné téměř do jakéhokoliv prostoru. Pokládat je můžete celoplošně i jako kusové koberce.

Sisalový koberec BELLEVUE

Koberec Bellevue je tkaný technikou plochého tkaní ze 100% sisalu. Zdobený je velmi jemným vzorem rybí kosti, který z něho dělá decentní doplněk každého interiéru. Koberec je vysoce odolný a díky tomu je vhodný jak do rezidenčních, tak i do komerčních prostor. Můžete jej mít v 6 přírodních odstínech, respektujících přirozenou barevnost sisalu. Koberec Bellevue je vhodný pro použití kolečkových židlí i pro podlahové vytápění.

Sisalový koberec COLORA

100% sisalový koberec Colora je ploše tkaný základní technikou plátnové vazby. Pevně provázaná sisalová příze tak na jeho povrchu vytváří charakteristický pravidelný vzor, dodávající koberci jedinečnou strukturu. Nabízen je v 5 odstínech, od nejsvětlejší pískové barvy až po černou. Vysoká odolnost umožňuje pokládku v bytových i komerčních prostorách. Koberec Java je vhodný pro občasné použití kolečkových židlí.

Sisalovo vlněný koberec JAVA

Koberec Java je tkaný kombinováním 40% sisalu a 60% vlny. Jeho povrch tvoří malé utažené smyčky střídající se v řadách, vždy sisal a vlna. Výsledkem je skutečně jemný motiv malých proužků, které si při pohledu z větší dálky ztrácí a slévají v jeden celek. Vybírat můžete z 5 přírodních odstínů béžové a hnědé. I tento koberec je vysoce odolný, je možné jej použít i do komerčního provozu. Koberec Java je vhodný pro použití kolečkových židlí i pro podlahové vytápění.

Sisalovo vlněný koberec TASMANIA

Sisalovo vlněný koberec Tasmania je utkán kombinací 80% sisalu a 20% vlny. Má velmi jemnou strukturu, která je doplněná drobným geometrickým motivem, vytvořeným z kontrastní vlněné příze. Koberci tak dodává hloubku a zajímavě jej oživuje. Barevná paleta koberce Tasmania nabízí 5 přírodních odstínů sisalu doplněných bílou vlněnou přízí. Koberec Tasmania je vhodný pro použití kolečkových židlí i pro podlahové vytápění.

sisalový koberec
6 barevných variant
cena na dotaz
sisalový koberec
5 barevných variant
cena na dotaz
sislovo vlněný zátěžový koberec
5 barevných variant
cena na dotaz

Aktuality

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?