Expona Flow – vinyl v rolích jako moderní podlaha

Expona Flow - moderní vinylová podlaha dodávaná v rolích.

Pod pojmem „vinylové podlahy“ si většina lidí představí klasické lamely (u dekoru dřeva) či čtverce (u dekoru kamene či kovu), tedy to, co v domácnostech a kancelářích vidíme asi nejčastěji. Realita však může být mnohem pestřejší, než si myslíme – vinylové podlahy za sebou mají překvapivě dlouhou historii sahající až do začátku 20. století a v dnešní době už mohou nabývat nejrůznějších podob.

Řada vinylových podlah Expona Flow je zcela unikátní v tom, že se nedodává v dílcích, ale v rolích. Jde přitom o stejný PVC materiál jako u ostatních podlahových krytin Expona, pouze s přidáním změkčovadel, které neobsahují ftaláty ani jiné škodlivé látky (což dokladují mnohé certifikáty a osvědčení, kterými Expona Flow disponuje). Role jsou dva metry široké a dvacet metrů dlouhé, spoje mezi nimi po instalaci samozřejmě nejsou patrné a výsledná podlaha působí naprosto kompaktním dojmem.

Výhody podlahové krytiny v rolích jsou jasné:

• Instalace je rychlejší.

• Podlaha nemá tolik spojů.

• Je měkčí a příjemnější na došlap.

• Vyřezáváním a skládáním je možné v ní vytvořit různé tvary s různými barvami.

Řada Expona Flow má celkem 50 dekorů, rozdělených do čtyř skupin: Expona Flow Wood (s 20 motivy dřeva), Expona Flow Stone (s 8 motivy kamene), Expona Flow Effect Infinity (7 proužkovaných designových provedení) a Expona Flow Effect Cosmos (15 barevných dekorů). Všechny tyto designy se mohou mezi sebou libovolně kombinovat a dokonce z nich vyřezávat a skládat různé tvary či obrazce.

Vlastnosti vinylových podlah Expona Flow:

• Mají silnou nášlapnou vrstvu o tloušťce 0,7 mm, jsou tedy vysoce odolné.

• Splňují vysoké třídy zátěže – 23, 34, 43, jsou tedy vhodné i do silně zatěžovaných průmyslových objektů.

• Jsou vhodné pro použití s podlahovým topením.

Díky silné nášlapné vrstvě a vysoké třídě zátěže se tyto podlahy hodí nejen do bytů a kanceláří, ale i do restaurací, obchodů, obchodních center, veřejných budov, škol, nemocnic a průmyslových prostor. Ve firemních prostorách, školkách a školách nebo třeba v lékařských ordinacích a nemocnicích se navíc uplatní možnost vytvořit v podlaze libovolný vzor nebo vizuální navigační systém po budově.

vinylová podlaha
15 barevných variant
cena na dotaz
vinylová podlaha
7 barevných variant
cena na dotaz
vinylová podlaha
8 barevných variant
cena na dotaz
vinylová podlaha
20 barevných variant
cena na dotaz

Aktuality

Nástěnný tkaný vinyl Fitnice, sortiment BOCA Praha.Nástěnný tkaný vinyl Fitnice, sortiment BOCA Praha.

Nástěnné tkaniny Fitnice Wall

Představujeme vám náš zcela nový produkt - nástěnné vinylové tkaniny Fitnice Wall. Jde o nástěnnou krytinu z tkaného vinylu od našeho e..

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?