Polyflor – barevné kanceláře i školní třídy

Barevná zátěžová vinylová podlaha Polyflor.

Vinylové podlahy nemusejí vždycky vypadat tak, jak je nejčastěji vídáme v lifestylových časopisech o bydlení – tedy jako lamely s dekorem dřeva či kamene. Řada homogenních podlahových krytin (homogenní = tvořené pouze jednou vrstvou stejnoměrně probarvenou v celé své tloušťce) s názvem Polyflor sice spadá do kategorie vinylů, ale na první pohled je příliš nepřipomíná.

Tak například barevnost, s níž se dá u Polyfloru pracovat, je skoro neomezená – k dispozici jsou téměř všechny barvy (růžovou, fialovou či azurovou pro opravdové fajnšmekry nevyjímaje). Odstíny se pohybují ve škále od velmi světlých přes střední až po syté, barvy nejsou jednolité, ale s vločkami či mramorováním tón v tónu. Jednotlivé barvy je možné mezi sebou i kombinovat – vyřezávat a vkládat různobarevné vzory, firemní loga či jiné obrazce. Běžné komerční či jiné prostory tak mohou v mžiku získat mnohem zajímavější podobu – představte si třeba různobarevné podlahy ve školkách nebo podlahy s firemními barvami v kancelářích a zasedacích místnostech.

Vlastnosti vinylových podlah Polyflor

• Dostupné ve velmi široké paletě barev.

• Možnost skládání různých vzorů, firemních log či dalších obrazců.

• Maximální odolnost vůči zátěži (splňují třídy 23, 34 a 43).

• Tloušťka podlahy Polyflor se pohybuje mezi 1,5 – 2,5 mm.

• Kvalitní PUR vrstva na povrchu, která zajišťuje nízké náklady na údržbu a zároveň prodlužuje životnost.

• Vhodné k instalaci s podlahovým topením.

• 100procentně recyklovatelné, běžně obsahují 25 procent recyklovaného materiálu.

• Dodávají se v rolích a ve čtvercích.

Využití

Vinylové podlahy Polyflor jsou výtečnou volbou všude tam, kde chcete interiéru dodat styl a barvy – díky tomu, že splňují vysoké třídy odolnosti, je možné je položit i do velmi frekventovaných míst, jako jsou školy, nemocnice, úřady, kanceláře, obchody a další. I komerčních prostory tak mohou být barevně vyladěné do posledního detailu a nepůsobit fádně.

Aktuality

Kobercové dílce ZigZagKobercové dílce ZigZag

Kobercové dílce ZigZag

Kobercové dílce ZigZag od firmy Fletco jsou unikátní svým tvarem. Od běžných kobercových čtverců se liší dvěma zubatými okraji, díky kt..

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?