Polyflor – barevné kanceláře i školní třídy

Barevná zátěžová vinylová podlaha Polyflor.

Vinylové podlahy nemusejí vždycky vypadat tak, jak je nejčastěji vídáme v lifestylových časopisech o bydlení – tedy jako lamely s dekorem dřeva či kamene. Řada homogenních podlahových krytin (homogenní = tvořené pouze jednou vrstvou stejnoměrně probarvenou v celé své tloušťce) s názvem Polyflor sice spadá do kategorie vinylů, ale na první pohled je příliš nepřipomíná.

Tak například barevnost, s níž se dá u Polyfloru pracovat, je skoro neomezená – k dispozici jsou téměř všechny barvy (růžovou, fialovou či azurovou pro opravdové fajnšmekry nevyjímaje). Odstíny se pohybují ve škále od velmi světlých přes střední až po syté, barvy nejsou jednolité, ale s vločkami či mramorováním tón v tónu. Jednotlivé barvy je možné mezi sebou i kombinovat – vyřezávat a vkládat různobarevné vzory, firemní loga či jiné obrazce. Běžné komerční či jiné prostory tak mohou v mžiku získat mnohem zajímavější podobu – představte si třeba různobarevné podlahy ve školkách nebo podlahy s firemními barvami v kancelářích a zasedacích místnostech.

Vlastnosti vinylových podlah Polyflor

• Dostupné ve velmi široké paletě barev.

• Možnost skládání různých vzorů, firemních log či dalších obrazců.

• Maximální odolnost vůči zátěži (splňují třídy 23, 34 a 43).

• Tloušťka podlahy Polyflor se pohybuje mezi 1,5 – 2,5 mm.

• Kvalitní PUR vrstva na povrchu, která zajišťuje nízké náklady na údržbu a zároveň prodlužuje životnost.

• Vhodné k instalaci s podlahovým topením.

• 100procentně recyklovatelné, běžně obsahují 25 procent recyklovaného materiálu.

• Dodávají se v rolích a ve čtvercích.

Využití

Vinylové podlahy Polyflor jsou výtečnou volbou všude tam, kde chcete interiéru dodat styl a barvy – díky tomu, že splňují vysoké třídy odolnosti, je možné je položit i do velmi frekventovaných míst, jako jsou školy, nemocnice, úřady, kanceláře, obchody a další. I komerčních prostory tak mohou být barevně vyladěné do posledního detailu a nepůsobit fádně.

Aktuality

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?