Otevřeli jsme nový showroom!

Nový showroom BOCA v obchodním centru Atrium Flora.

Po dlouhých peripetiích s budováním nového showroomu vás konečně můžeme přivítat v krásných nových prostorách na Vinohradské ulici v Praze 3, v 9. patře obchodního centra Atrium Flora. O tom, jak vznikla celá idea koncepce showroomu, i o dalších věcech si můžete přečíst v našem rozhovoru s designéry ze studia Vrtiška - Žák.

Ve čtvrtek 8. září 2016 proběhlo slavnostní otevření, kde si všichni hosté mohli prohlédnout nejen showroom s unikátní kobercovou mozaikou na zvlněné stěně, ale i ostatní firemní prostory - kanceláře, zasedací místnost, zázemí zaměstnanců i nádherný výhled na Prahu z obou teras.

Pokud jste nás ještě nenavštívili, můžete tak učinit kdykoliv v pracovních dnech mezi 9. a 17. hodinou. Chcete-li, aby se vám věnoval některý z našich obchodníků či produktových specialistů, je lepší sjednat si předem schůzku. Aktuálně je u nás také až do 7. října k vidění výstava 2X5M2 - jde o prostorové instalace betonových dlaždic, na něž umělci malovali reaktivními barvivy, které používáme k barvení cementových stěrek a betonových podlah.

Foto by Irena Vyskočilová

Aktuality

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?