Otevřeli jsme nový showroom!

Nový showroom BOCA v obchodním centru Atrium Flora.

Po dlouhých peripetiích s budováním nového showroomu vás konečně můžeme přivítat v krásných nových prostorách na Vinohradské ulici v Praze 3, v 9. patře obchodního centra Atrium Flora. O tom, jak vznikla celá idea koncepce showroomu, i o dalších věcech si můžete přečíst v našem rozhovoru s designéry ze studia Vrtiška - Žák.

Ve čtvrtek 8. září 2016 proběhlo slavnostní otevření, kde si všichni hosté mohli prohlédnout nejen showroom s unikátní kobercovou mozaikou na zvlněné stěně, ale i ostatní firemní prostory - kanceláře, zasedací místnost, zázemí zaměstnanců i nádherný výhled na Prahu z obou teras.

Pokud jste nás ještě nenavštívili, můžete tak učinit kdykoliv v pracovních dnech mezi 9. a 17. hodinou. Chcete-li, aby se vám věnoval některý z našich obchodníků či produktových specialistů, je lepší sjednat si předem schůzku. Aktuálně je u nás také až do 7. října k vidění výstava 2X5M2 - jde o prostorové instalace betonových dlaždic, na něž umělci malovali reaktivními barvivy, které používáme k barvení cementových stěrek a betonových podlah.

Foto by Irena Vyskočilová

Aktuality

Boca praha facebook pinterest instagramBoca praha facebook pinterest instagram

BOCA na sociálních sítích

Nyní nás najdete i na vybraných sociálních sítích. O naše aktuality, novinky v produktech i mezi dodavateli, zdařilé realizace, tre..

Kobercové dílce ZigZagKobercové dílce ZigZag

Kobercové dílce ZigZag

Kobercové dílce ZigZag od firmy Fletco jsou unikátní svým tvarem. Od běžných kobercových čtverců se liší dvěma zubatými okraji, díky kt..

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?