BOCA na veletrhu FOR ARCH

BOCA na veletrhu podlahových krytin For Arch.

Letos jsme se zúčastnili největšího tuzemského stavebního veletrhu FOR ARCH pořádaného na výstavišti v Letňanech PVA EXPO Praha ve dnech 20. - 24. 9. 2016. Hned první zahajovací den přilákal rekordní množství návštěvníků, cca o deset procent více než v loňském roce, a i celková návštěvnost se pohybovala ve velmi zajímavých číslech.

Náš stánek jste mohli navštívit v hale 5, přímo na hlavní ulici. Dali jsme si s ním opravdu hodně práce, aby byl funkční i zajímavý. Navrhli ho designéři ze studia Vrtiška a Žák, prezentující téměř 700 vzorků koberců s různými povrchy i barvami tak, aby bylo na první pohled jasné, že náš sortiment je opravdu nepřeberně široký. Podlaha a stěny byly potaženy designovou cementovou stěrkou Microtopping v bílé barvě tak, aby stánek ideově navazoval na náš nový showroom podlahových krytin v obchodním centru Atrium Flora.

Svým neobvyklým pojetím lákal stánek BOCA do svého nitra zákazníky nejen na vystavené vzorky koberců, ale i na kobercové čtverce Freestille a zátěžové dílce s různými tvary. Velký zájem byl i o kvalitní sisalové či vlněné koberce, nebo o dřevěné podlahy a obložení stěn Mardegan. Návštěvníci hojně chválili i design stánku a hodnotili jej jako "nepřehlédnutelný" či "tak krásný, že jej nelze minout bez povšimnutí". Všechny reakce samozřejmě předáme autorům návrhu a těšíme se, že se zase brzy s našimi zákazníky potkáme na některém z dalších veletrhů.

Aktuality

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?