Kobercové dílce Fletco v nových atraktivních tvarech

Kobercové dílce Fletco v nových atraktivních tvarech

Dánský výrobce Fletco představil kolekci kobercových dílců v originálních geometrických tvarech. Autorem je známý britský designér Sebastian Wrong, věnující se produktovému designu již 15 let. Cílem spolupráce bylo navrhnout kolekci kobercových dílců, která posune konvenční podlahovou krytinu do nové dimenze. Za využití stávajících technologií Fletco vytvořili produkt dokonale odlišný svými tvary a barvami. Výsledkem je kolekce s širokým výběrem barev a geometrických tvarů, které společně ladí a dokonale do sebe zapadají. Díky tomu je možné si s výsledným efektem hrát a dosáhnout harmonického výsledku.

Geometrické tvary

V kolekci Sebastian Wrong najdete kobercové dílce ve tvaru trojúhelníků, šestiúhelníků, rovnoběžníků, lichoběžníků a dalších originálních tvarů. Díky laserovému řezu do sebe dílce navzájem perfektně zapadají a v ploše vytvářejí velmi působivé motivy.

Barvy a barevné rodiny

Dílce z kolekce Sebastian Wrong se vyrábí v 18 různých odstínech, které se dají libovolně kombinovat. Pro snadnější výběr vhodných kombinací jsou barvy rozděleny do 5 barevných rodin (C1 – C5), obsahující barvy v dokonalém souladu. Využít můžete jedné barevné rodiny pro docílení harmonického vzhledu nebo je společně kombinovat.

Aktuality

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?