Dřevěné obložení stěn - pohrajte si s efekty

Dřevěné obložení stěn Mardegan - dekorativní panely na stěny.

Italská společnost Mardegan se specializuje na výrobu luxusních dřevěných podlah. Zákazníci si mohou vybrat z nejrůznějších provedení, specifikací i typů pokládky (mozaiky, parkety…), vždy se lze spolehnout na vysokou kvalitu materiálu i práce. Vše se vyrábí individuálně na zakázku, s vysokým podílem ruční práce a s maximálním ohledem na životní prostředí. Používá se pouze dřevo ze stromů rostlých na území Evropy, veškeré zbytkové dřevo je zpracováno a využito.

Pokud jste se do dřeva Mardegan zamilovali stejně jako my, nabízíme vám nyní možnost obložit si jím i stěny. Dřevěné panely jsou opět k dispozici v různých barvách, povrchových úpravách a stylech, prakticky vše může být na míru. Ze čtyř základních geometrických vzorů (Tokyo, Sidney, Roma a Miami) si zvolíte ten, který se do vašeho interiéru hodí nejlépe, a my vám pomůžeme s výběrem dalších parametrů. Jako materiál na obložení stěn se používá vždy evropský nebo americký ořech nebo dub.

Na dřevěné obložení stěn lze také aplikovat prostorové prvky (čtverce a obdélníky, plné či prázdné), který vytvářejí speciální efekty, obzvlášť ve spojení s vhodným osvětlením – tyto prvky jsou k dispozici ve všech barvách a površích kolekce podlah Mardegan.

V neposlední řadě existuje i možnost použít na stěny stejný materiál jako na podlahy – dřevěná prkna se jednoduše přetáhnou i na stěnu, aby dojem jednolitého prostoru byl nebyl ničím rušen.

Přijďte si k nám do BOCA showroomu prohlédnout si celý sortiment dřevěných podlah a dekorativních panelů na stěny Mardegan, rádi vám pomůžeme s výběrem.

Aktuality

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?