Dřevěné obložení stěn - pohrajte si s efekty

Dřevěné obložení stěn Mardegan - dekorativní panely na stěny.

Italská společnost Mardegan se specializuje na výrobu luxusních dřevěných podlah. Zákazníci si mohou vybrat z nejrůznějších provedení, specifikací i typů pokládky (mozaiky, parkety…), vždy se lze spolehnout na vysokou kvalitu materiálu i práce. Vše se vyrábí individuálně na zakázku, s vysokým podílem ruční práce a s maximálním ohledem na životní prostředí. Používá se pouze dřevo ze stromů rostlých na území Evropy, veškeré zbytkové dřevo je zpracováno a využito.

Pokud jste se do dřeva Mardegan zamilovali stejně jako my, nabízíme vám nyní možnost obložit si jím i stěny. Dřevěné panely jsou opět k dispozici v různých barvách, povrchových úpravách a stylech, prakticky vše může být na míru. Ze čtyř základních geometrických vzorů (Tokyo, Sidney, Roma a Miami) si zvolíte ten, který se do vašeho interiéru hodí nejlépe, a my vám pomůžeme s výběrem dalších parametrů. Jako materiál na obložení stěn se používá vždy evropský nebo americký ořech nebo dub.

Na dřevěné obložení stěn lze také aplikovat prostorové prvky (čtverce a obdélníky, plné či prázdné), který vytvářejí speciální efekty, obzvlášť ve spojení s vhodným osvětlením – tyto prvky jsou k dispozici ve všech barvách a površích kolekce podlah Mardegan.

V neposlední řadě existuje i možnost použít na stěny stejný materiál jako na podlahy – dřevěná prkna se jednoduše přetáhnou i na stěnu, aby dojem jednolitého prostoru byl nebyl ničím rušen.

Přijďte si k nám do BOCA showroomu prohlédnout si celý sortiment dřevěných podlah a dekorativních panelů na stěny Mardegan, rádi vám pomůžeme s výběrem.

Aktuality

Kobercové dílce ZigZagKobercové dílce ZigZag

Kobercové dílce ZigZag

Kobercové dílce ZigZag od firmy Fletco jsou unikátní svým tvarem. Od běžných kobercových čtverců se liší dvěma zubatými okraji, díky kt..

Boca praha facebook pinterest instagramBoca praha facebook pinterest instagram

BOCA na sociálních sítích

Nyní nás najdete i na vybraných sociálních sítích. O naše aktuality, novinky v produktech i mezi dodavateli, zdařilé realizace, tre..

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?