Unikátní kobercové dílce Fletco LockTiles

Unikátní kobercové dílce Fletco LockTiles s designem celoplošného koberce.

Dánská společnost Fletco je známá svým inovativním přístupem k rozšiřování sortimentu. Zhruba před rokem přišla s unikátními ZigZag kobercovými čtverci, které mají dva zubaté okraje – těmi na sebe jednotlivé dílce dokonale navazují a navíc umožňují pokládku jedním směrem. Letošní novinkou prezentovanou na několika zahraničních veletrzích jsou pak LockTiles – patentované inovativní řešení v oblasti podlahových krytin, které je na současném trhu zcela unikátní.

Dílce LockTiles mají speciálně tvarované okraje řezané laserem, které do sebe vždycky zapadnou a dílce mohou být položené jakýmkoliv směrem. Výsledkem je pak homogenní povrch, v němž nejsou jednotlivé spoje viditelné. Čtverce LockTiles v sobě spojují všechny výhody kobercových dílců a vzhled celoplošných koberců.

Výhody kobercových dílců LockTiles:

• Dílce do sebe díky speciálním okrajům vždy perfektně zapadnou.

• Je možné je spojovat v jakémkoliv směru.

Instalace dílců LockTiles je snadná a rychlá.

• Výsledný povrch působí dojmem celoplošného koberce bez viditelných spojů.

• Jakýkoliv dílec může být v případě potřeby vyměněn.

Dílce LockTiles mají rozměry 50 x 50 cm a jsou k dispozici u následujících kvalit: Nordic, Classic Weave, COM1000 a Space.

Krátce po svém uvedení na trh byly kobercové dílce LockTiles na mnichovském veletrhu Architect@Work oceněny jako vítěz v kategorii inovativních interiérových produktů.

Aktuality

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?