Unikátní kobercové dílce Fletco LockTiles

Unikátní kobercové dílce Fletco LockTiles s designem celoplošného koberce.

Dánská společnost Fletco je známá svým inovativním přístupem k rozšiřování sortimentu. Zhruba před rokem přišla s unikátními ZigZag kobercovými čtverci, které mají dva zubaté okraje – těmi na sebe jednotlivé dílce dokonale navazují a navíc umožňují pokládku jedním směrem. Letošní novinkou prezentovanou na několika zahraničních veletrzích jsou pak LockTiles – patentované inovativní řešení v oblasti podlahových krytin, které je na současném trhu zcela unikátní.

Dílce LockTiles mají speciálně tvarované okraje řezané laserem, které do sebe vždycky zapadnou a dílce mohou být položené jakýmkoliv směrem. Výsledkem je pak homogenní povrch, v němž nejsou jednotlivé spoje viditelné. Čtverce LockTiles v sobě spojují všechny výhody kobercových dílců a vzhled celoplošných koberců.

Výhody kobercových dílců LockTiles:

• Dílce do sebe díky speciálním okrajům vždy perfektně zapadnou.

• Je možné je spojovat v jakémkoliv směru.

Instalace dílců LockTiles je snadná a rychlá.

• Výsledný povrch působí dojmem celoplošného koberce bez viditelných spojů.

• Jakýkoliv dílec může být v případě potřeby vyměněn.

Dílce LockTiles mají rozměry 50 x 50 cm a jsou k dispozici u následujících kvalit: Nordic, Classic Weave, COM1000 a Space.

Krátce po svém uvedení na trh byly kobercové dílce LockTiles na mnichovském veletrhu Architect@Work oceněny jako vítěz v kategorii inovativních interiérových produktů.

Aktuality

BOCA na veletrhu podlahových krytin For Arch.BOCA na veletrhu podlahových krytin For Arch.

BOCA na veletrhu FOR ARCH

Letos jsme se zúčastnili největšího tuzemského stavebního veletrhu FOR ARCH pořádaného na výstavišti v Letňanech PVA EXPO Praha ve dnec..

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?