Nádherné ručně tkané koberce BOMAT

Luxusní ručně vyráběné koberce BOMAT dodává BOCA podlahy.

Doménou belgické společnosti Bomat je výroba luxusních koberců s vysokým podílem ruční práce. Její výrobní závody v indickém státě Uttar Pradesh těží především z toho, že zkušenosti s textilní výrobou jsou v tomto regionu stále hluboce zakořeněné a předávané z generace na generaci. Také materiály používané při tkaní koberců jsou vesměs tradiční – jde o vlnu, hedvábí, kůži, bambusovou přízi a další.

V belgické centrále pak vznikají nápady na nové designy, testuje se složení vláken a použití různých tkacích technik – k tomu účelu má vývojové oddělení k dispozici zmenšeniny reálných tkalcovských stavů z indických továren. Všechny vyrobené koberce jsou příslušně testovány pro prodej v Evropské unii.

Ručně vyráběné koberce Bomat

Ať už se vám líbí pevně utažené smyčky z argentinské vlny, nebo preferujete rozčepýřenou strukturu střižených hedvábných vláken s delším vlasem, v Bomatu byste si měli přijít na své. Stejně tak sháníte-li koberec v tlumeném šedivém odstínu nebo naopak vesele proužkovaný několika výraznými barvami… nic není nemožné. Nabídka je skutečně široká. Kusové koberce mají pevně dané rozměry (šířka x délka), nebo lze zadat koberec vyráběný na míru přímo požadavkům zákazníka.

Showroom BOCA

Přijďte se podívat k nám do showroomu BOCA, rádi vám předvedeme všechny vzorky koberců Bomat a poradíme s výběrem.

Aktuality

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?