Mozaikové dřevěné podlahy Mardegan

Mozaikové dřevěné podlahy Mardegan, BOCA Praha floors.

Italský výrobce dřevěných podlah Mardegan nabízí mnoho možností, jak může dřevěná podlaha vypadat. Nejde přitom jen o 2vrstvé nebo 3vrstvé provedení, různé materiály nášlapné vrstvy, barvy, povrchové úpravy atd. Mardegan má v sortimentu hned několik možností, jimiž lze jednotlivé dřevěné tvary na podlaze skládat – od klasických lamel skládaných vedle sebe až po fascinující vzory, jako je například Casablanca.

Šest typů mozaikových dřevěných podlah:

Boards: Tradiční prkna v tom nejklasičtějším pojetí – lamely jednoduše kladené jedna vedle druhé či jedna za druhou. Na jedné podlaze je možné kombinovat různě široká i dlouhá prkna, pro zajímavější efekt.

Herringbone: Takzvaný rybinový vzor, který lze skládat klasickým či moderním způsobem. Pokaždé jde však o perfektní doplněk moderních interiérů.

Teorema: Neobvyklé geometrické linie vytvářejí na podlaze ve výsledku zajímavou mozaiku s unikátním vzhledem. Každý kousek do této skládačky se vytváří ručně a s respektem k přírodnímu materiálu.

Quadrotte: Mozaika inspirovaná šarmem italských paláců a aristokratických rezidencí. V podstatě jde o čtverhranný základ s různými tvary uvnitř. Kompozice se může měnit podle přání zákazníka.

Casablanca: Sofistikovaná mozaika s elegantním designem, který nechává vyniknout různorodé struktuře dřeva. Nejvýraznějším prvkem jsou navzájem se křížící linie.

Damasco: Hexagonální tvary v různých barvách vytvářejí zajímavou kombinaci, která vypadá stejně dobře na podlaze jako na stěně.

Z těchto možností si lze libovolně vybrat a případně si na jejich základě vytvořit vlastní návrh na unikátní dřevěnou podlahu. V našem showroomu BOCA vás rádi seznámíme se všemi materiály Mardegan a poradíme vám s výběrem.

Proč je důležitá kvalitní příprava podkladu? • Neodborně či jinak špatně provedená příprava podkladu pro pokládku jakékoliv podlahové ..

Naše zásady při pokládce koberců a podlahových krytin: • Vždy zkontrolujeme kvalitu připraveného podkladu - dobře připravený podklad j..

Aktuality

Lněné koberce Secrets of LinenLněné koberce Secrets of Linen

Lněné koberce s rodokmenem

V naší nabídce najdete belgické ručně vyráběné koberce Secrets of Linen. Za jejich výrobou se skrývá příběh o blankytně modré bylině jm..

Kobercové dílce ZigZagKobercové dílce ZigZag

Kobercové dílce ZigZag

Kobercové dílce ZigZag od firmy Fletco jsou unikátní svým tvarem. Od běžných kobercových čtverců se liší dvěma zubatými okraji, díky kt..

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?