Mozaikové dřevěné podlahy Mardegan

Mozaikové dřevěné podlahy Mardegan, BOCA Praha floors.

Italský výrobce dřevěných podlah Mardegan nabízí mnoho možností, jak může dřevěná podlaha vypadat. Nejde přitom jen o 2vrstvé nebo 3vrstvé provedení, různé materiály nášlapné vrstvy, barvy, povrchové úpravy atd. Mardegan má v sortimentu hned několik možností, jimiž lze jednotlivé dřevěné tvary na podlaze skládat – od klasických lamel skládaných vedle sebe až po fascinující vzory, jako je například Casablanca.

Šest typů mozaikových dřevěných podlah:

Boards: Tradiční prkna v tom nejklasičtějším pojetí – lamely jednoduše kladené jedna vedle druhé či jedna za druhou. Na jedné podlaze je možné kombinovat různě široká i dlouhá prkna, pro zajímavější efekt.

Herringbone: Takzvaný rybinový vzor, který lze skládat klasickým či moderním způsobem. Pokaždé jde však o perfektní doplněk moderních interiérů.

Teorema: Neobvyklé geometrické linie vytvářejí na podlaze ve výsledku zajímavou mozaiku s unikátním vzhledem. Každý kousek do této skládačky se vytváří ručně a s respektem k přírodnímu materiálu.

Quadrotte: Mozaika inspirovaná šarmem italských paláců a aristokratických rezidencí. V podstatě jde o čtverhranný základ s různými tvary uvnitř. Kompozice se může měnit podle přání zákazníka.

Casablanca: Sofistikovaná mozaika s elegantním designem, který nechává vyniknout různorodé struktuře dřeva. Nejvýraznějším prvkem jsou navzájem se křížící linie.

Damasco: Hexagonální tvary v různých barvách vytvářejí zajímavou kombinaci, která vypadá stejně dobře na podlaze jako na stěně.

Z těchto možností si lze libovolně vybrat a případně si na jejich základě vytvořit vlastní návrh na unikátní dřevěnou podlahu. V našem showroomu BOCA vás rádi seznámíme se všemi materiály Mardegan a poradíme vám s výběrem.

Aktuality

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?