Výhody vlněných koberců Creatuft a Best Wool Carpets

Výhody vlněných koberců BOCA.

Vlna jako materiál na výrobu koberců je klasickou volbou, vlněné koberce se vyráběly už v dobách před naším letopočtem. Nejstarší zachovalý koberec na světě, takzvaný Pazyrycký, je také vlněný – byl nalezen zamrzlý v ledu v hrobce skythského náčelníka v sibiřské Altaji a jeho stáří se odhaduje na 2500 let.

Koberce z našeho sortimentu jsou převážně z novozélandské vlny, tedy z té nejkvalitnější, od dvou výrobců – Creatuft a Best Wool Carpets. Mohou být všívané, ploše tkané, wiltony nebo mohou mít podobu kobercových čtverců. Mohou se instalovat celoplošně ode zdi ke zdi, či je možné z nich vyrobit kusový koberec s individuálními rozměry a zakončením okrajů. Některé jsou určené do bytů, jiné mají vyšší zátěžovou třídu a mohou se bez problémů použít i do kanceláří, hotelů či dalších komerčních prostor. Vlna není nijak přehnaně choulostivý materiál, vlněné koberce stačí pravidelně luxovat a v případě polití použít suchý bílý hadřík k odsátí tekutiny.

Mezi ceněné vlastnosti vlněných koberců patří hlavně:

• dlouhá životnost

• dobré izolační schopnosti

• vysoký pochozí komfort

stálobarevnost vláken

tvarová paměť – vlákna se i po stlačení vrátí zpátky do původního tvaru

• jde o přírodní materiál

• koberce z vlny jsou hypolalergenní

• vlna patří k pomalu hořlavým materiálům

Rádi vás uvítáme v našem showroomu BOCA na Floře, předvedeme vám vzorky vlněných koberců z našeho sortimentu a pomůžeme vám s výběrem.

Aktuality

Nástěnný tkaný vinyl Fitnice, sortiment BOCA Praha.Nástěnný tkaný vinyl Fitnice, sortiment BOCA Praha.

Nástěnné tkaniny Fitnice Wall

Představujeme vám náš zcela nový produkt - nástěnné vinylové tkaniny Fitnice Wall. Jde o nástěnnou krytinu z tkaného vinylu od našeho e..

Kobercové dílce ZigZagKobercové dílce ZigZag

Kobercové dílce ZigZag

Kobercové dílce ZigZag od firmy Fletco jsou unikátní svým tvarem. Od běžných kobercových čtverců se liší dvěma zubatými okraji, díky kt..

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?