Výhody vlněných koberců Creatuft a Best Wool Carpets

Výhody vlněných koberců BOCA.

Vlna jako materiál na výrobu koberců je klasickou volbou, vlněné koberce se vyráběly už v dobách před naším letopočtem. Nejstarší zachovalý koberec na světě, takzvaný Pazyrycký, je také vlněný – byl nalezen zamrzlý v ledu v hrobce skythského náčelníka v sibiřské Altaji a jeho stáří se odhaduje na 2500 let.

Koberce z našeho sortimentu jsou převážně z novozélandské vlny, tedy z té nejkvalitnější, od dvou výrobců – Creatuft a Best Wool Carpets. Mohou být všívané, ploše tkané, wiltony nebo mohou mít podobu kobercových čtverců. Mohou se instalovat celoplošně ode zdi ke zdi, či je možné z nich vyrobit kusový koberec s individuálními rozměry a zakončením okrajů. Některé jsou určené do bytů, jiné mají vyšší zátěžovou třídu a mohou se bez problémů použít i do kanceláří, hotelů či dalších komerčních prostor. Vlna není nijak přehnaně choulostivý materiál, vlněné koberce stačí pravidelně luxovat a v případě polití použít suchý bílý hadřík k odsátí tekutiny.

Mezi ceněné vlastnosti vlněných koberců patří hlavně:

• dlouhá životnost

• dobré izolační schopnosti

• vysoký pochozí komfort

stálobarevnost vláken

tvarová paměť – vlákna se i po stlačení vrátí zpátky do původního tvaru

• jde o přírodní materiál

• koberce z vlny jsou hypolalergenní

• vlna patří k pomalu hořlavým materiálům

Rádi vás uvítáme v našem showroomu BOCA na Floře, předvedeme vám vzorky vlněných koberců z našeho sortimentu a pomůžeme vám s výběrem.

Bordurování je finální úpravou okrajů koberce či jiné podlahové krytiny (tkané PVC) na přání zákazníka. Zákazníkem vybraný koberec se f..

K obšívání koberců se používá příze různých druhů, materiálů a barev. Nejde jen čistě o designovou - pohledovou úpravu hrany koberce, o..

Proč je důležitá kvalitní příprava podkladu? • Neodborně či jinak špatně provedená příprava podkladu pro pokládku jakékoliv podlahové ..

Naše zásady při pokládce koberců a podlahových krytin: • Vždy zkontrolujeme kvalitu připraveného podkladu - dobře připravený podklad j..

Naše služby by nebyly kompletní bez nabídky profesionálního čištění koberců a dalších podlahových krytin z našeho portfólia. Chcete-li ..

Aktuality

Boca praha facebook pinterest instagramBoca praha facebook pinterest instagram

BOCA na sociálních sítích

Nyní nás najdete i na vybraných sociálních sítích. O naše aktuality, novinky v produktech i mezi dodavateli, zdařilé realizace, tre..

společnost BOCA podlahové krytiny Prahaspolečnost BOCA podlahové krytiny Praha

BOCA včera, dnes a zítra

Po bezmála 25 letech působení naší společnosti BOCA na domácím trhu podlahových krytin uzrál čas podělit se s vámi o něco málo z naší h..

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?