Když řešíte odhlučnění – akustické kaučukové podlahy

Když řešíte odhlučnění – akustické kaučukové podlahy Artigo se zvukovou izolací, podlahy BOCA Praha.

Novinka našeho italského dodavatele kaučukových podlah Artigo zaujme všechny, kdo někde potřebují řešit odhlučnění prostor. Celá kolekce Plansystem (sedm produktů: Lava, Kayar, Grain, Granito, Natura, Nd/Uni a Screed) je nyní k dispozici kromě standardní verze i ve verzi X-Elastic s akustickou rubovou úpravou. Ta zajistí snížení akustického hluku až o 21 dB.

Tento typ podlahy se většinou uplatní v komerčních prostorách se zvýšenými nároky na potlačení hluku, jako jsou nemocnice, knihovny nebo třeba i některé kancelářské prostory. Akustické kaučukové podlahy Artigo X-Elastic mají navíc tu výhodu, že stejný vzor existuje i v normální verzi bez akustického podkladu, takže je možné je při pokládce v rámci celého objektu kombinovat. Typ bez akustické rubové úpravy má tloušťku 2-3 mm, zatímco X-Elastic verze má vždy 4 nebo 5 mm.

Vzhledem k tomu, že kolekce Plansystem má sedm typů podlah, z nichž každý ještě nabízí vlastní paletu barev, dohromady je to přesně 126 různých možností, jak může vaše nová kaučuková podlaha s akustickými benefity vypadat.

Aktuality

Domotex 2016 veletrh HannoverDomotex 2016 veletrh Hannover

Veletrh Domotex 2016

O veletrhu Domotex Německý Hannover hostil v uplynulých dnech již tradiční veletrh podlahových krytin Domotex. Více než 1400 vystavo..

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?