Bomat, luxusní ručně výráběné kusové koberce, Belgie

Na míru vyráběné koberce výjimečné kvality materiálu a zpracování

Bomat kusové koberce

O společnosti Bomat

Belgická společnost Bomat se specializuje na výrobu luxusních, ručně zhotovených kusových koberců nejvyšší kvality. Zakládá si na kvalitě používaných materiálů, proto v jejich sortimentu najdete koberce s výjimečnou kvalitou vyrobené z vlny, kůže, hedvábí, umělého hedvábí (PES), bambusové příze a dalších materiálů. Výroba koberců probíhá ve všech fázích pod taktovkou společnosti Bomat, což je samo o sobě zárukou nejvyšší kvality. Celý proces výroby chtějí mít pod vlastní kontrolou, proto do něho nevpouští žádné subdodavatele.

Sortiment Bomat

Koberce Bomat jsou k dispozici jak v kusovém provedení, kde jsou rozměry pevně dány, tak i ve formátech vyráběných na míru. Tímto způsobem se vyrábí většina koberců Bomat, jde sice o proces náročnější na čas, výroba koberce trvá mezi dvěma až šesti měsíci, ale na jedinečný koberec Bomat se vždy vyplatí počkat.

Seznamte se s koberci Bomat

S koberci Bomat je nejlepší seznámit se naživo, nejlépe v našem showroomu, kde si je budete moci prohlédnout a vzít do vlastních rukou, teprve tehdy naplno vyniknou jejich nádherné barvy, struktura a precizní ruční zpracování, které jistě oceníte.

Sociální dimenze koberců Bomat

Výroba koberců Bomat probíhající v Indii, dává společnosti šanci obohatit jejich výrobu koberců o sociální rozměr. V chudém indickém regionu, kde se továrna Bomat nachází, vytváří společnost velké množství pracovních míst, které získávají obyvatelé přilehlých vesnic a tím přispívá k rozkvětu regionu. Dělníci v továrně Bomat pracují za fixní mzdu, což není v Indii obvyklé, to jim přináší určitou jistou a klid do budoucnosti. Při výrobě koberců Bomat je vysoký podíl ruční práce, tato místa jsou nabízena primárně znevýhodněným osobám ve společnosti, vdovám, ženám samoživitelkám, či rodinám s velkým počtem dětí. Společnost Bomat se tímto počinem zapojila do projektu WIN (Women in Need), tedy Ženy v nouzi, který pomáhá ženám v těžkých životních situacích najít plnohodnotnou práci.

Aktuality

Boca praha facebook pinterest instagramBoca praha facebook pinterest instagram

BOCA na sociálních sítích

Nyní nás najdete i na vybraných sociálních sítích. O naše aktuality, novinky v produktech i mezi dodavateli, zdařilé realizace, tre..

Kobercové dílce ZigZagKobercové dílce ZigZag

Kobercové dílce ZigZag

Kobercové dílce ZigZag od firmy Fletco jsou unikátní svým tvarem. Od běžných kobercových čtverců se liší dvěma zubatými okraji, díky kt..

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?