Bomat, luxusní ručně výráběné kusové koberce, Belgie

Na míru vyráběné koberce výjimečné kvality materiálu a zpracování

Bomat kusové koberce

O společnosti Bomat

Belgická společnost Bomat se specializuje na výrobu luxusních, ručně zhotovených kusových koberců nejvyšší kvality. Zakládá si na kvalitě používaných materiálů, proto v jejich sortimentu najdete koberce s výjimečnou kvalitou vyrobené z vlny, kůže, hedvábí, umělého hedvábí (PES), bambusové příze a dalších materiálů. Výroba koberců probíhá ve všech fázích pod taktovkou společnosti Bomat, což je samo o sobě zárukou nejvyšší kvality. Celý proces výroby chtějí mít pod vlastní kontrolou, proto do něho nevpouští žádné subdodavatele.

Sortiment Bomat

Koberce Bomat jsou k dispozici jak v kusovém provedení, kde jsou rozměry pevně dány, tak i ve formátech vyráběných na míru. Tímto způsobem se vyrábí většina koberců Bomat, jde sice o proces náročnější na čas, výroba koberce trvá mezi dvěma až šesti měsíci, ale na jedinečný koberec Bomat se vždy vyplatí počkat.

Seznamte se s koberci Bomat

S koberci Bomat je nejlepší seznámit se naživo, nejlépe v našem showroomu, kde si je budete moci prohlédnout a vzít do vlastních rukou, teprve tehdy naplno vyniknou jejich nádherné barvy, struktura a precizní ruční zpracování, které jistě oceníte.

Sociální dimenze koberců Bomat

Výroba koberců Bomat probíhající v Indii, dává společnosti šanci obohatit jejich výrobu koberců o sociální rozměr. V chudém indickém regionu, kde se továrna Bomat nachází, vytváří společnost velké množství pracovních míst, které získávají obyvatelé přilehlých vesnic a tím přispívá k rozkvětu regionu. Dělníci v továrně Bomat pracují za fixní mzdu, což není v Indii obvyklé, to jim přináší určitou jistou a klid do budoucnosti. Při výrobě koberců Bomat je vysoký podíl ruční práce, tato místa jsou nabízena primárně znevýhodněným osobám ve společnosti, vdovám, ženám samoživitelkám, či rodinám s velkým počtem dětí. Společnost Bomat se tímto počinem zapojila do projektu WIN (Women in Need), tedy Ženy v nouzi, který pomáhá ženám v těžkých životních situacích najít plnohodnotnou práci.

Aktuality

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?