Karté, luxusní koberce, Nizozemí

Koberce s unikátní smyčkovou strukturou

Karté luxusní kusové koberce a koberce

Společnost Karté se specializuje na výrobu pojených koberců s unikátní a nezaměnitelnou smyčkovou strukturou. Při jejich výrobě používá technologii “fusion bonded”, při které se dohromady pojí vlněná plsť či rouno. Vznikají tak koberce s neopakovatelnou strukturou povrchu z různě velkých smyček, evokujících dojem ruční výroby. Tato jedinečná struktura, připomínající berberské smyčky je sama o sobě uměleckým dílem.

Koberce Karté jsou vyráběny z vysoce kvalitní 100% ovčí vlny. V jejich nabídce najdete širokou paletu přírodních tónů, zejména béžových, pískových a hnědých koberců. Výjimkou však nejsou ani tlumené odstíny zelené, modré či koberce šedé až černé barvy. Koberce Karté jsou dostupné v rolích různých šířích, jako běhouny i v kusovém provedení.

V případě kusových koberců je kladen důraz na jednoduchost a čistotu co se týká lemování. Někdy méně znamená více, proto jednou z možností zakončení kusových koberců Karté je téměř neviditelné lemování působící velmi moderním dojmem. Další možnou variantou zakončení je široká, elegantní bordura z vlněné plsti.

Aktuality

Nový showroom BOCA v obchodním centru Atrium Flora.Nový showroom BOCA v obchodním centru Atrium Flora.

Otevřeli jsme nový showroom!

Po dlouhých peripetiích s budováním nového showroomu vás konečně můžeme přivítat v krásných nových prostorách na Vinohradské ulici v Pr..

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?