Karté, luxusní koberce, Nizozemí

Koberce s unikátní smyčkovou strukturou

Karté luxusní kusové koberce a koberce

Společnost Karté se specializuje na výrobu pojených koberců s unikátní a nezaměnitelnou smyčkovou strukturou. Při jejich výrobě používá technologii “fusion bonded”, při které se dohromady pojí vlněná plsť či rouno. Vznikají tak koberce s neopakovatelnou strukturou povrchu z různě velkých smyček, evokujících dojem ruční výroby. Tato jedinečná struktura, připomínající berberské smyčky je sama o sobě uměleckým dílem.

Koberce Karté jsou vyráběny z vysoce kvalitní 100% ovčí vlny. V jejich nabídce najdete širokou paletu přírodních tónů, zejména béžových, pískových a hnědých koberců. Výjimkou však nejsou ani tlumené odstíny zelené, modré či koberce šedé až černé barvy. Koberce Karté jsou dostupné v rolích různých šířích, jako běhouny i v kusovém provedení.

V případě kusových koberců je kladen důraz na jednoduchost a čistotu co se týká lemování. Někdy méně znamená více, proto jednou z možností zakončení kusových koberců Karté je téměř neviditelné lemování působící velmi moderním dojmem. Další možnou variantou zakončení je široká, elegantní bordura z vlněné plsti.

Aktuality

BOCA na veletrhu podlahových krytin For Arch.BOCA na veletrhu podlahových krytin For Arch.

BOCA na veletrhu FOR ARCH

Letos jsme se zúčastnili největšího tuzemského stavebního veletrhu FOR ARCH pořádaného na výstavišti v Letňanech PVA EXPO Praha ve dnec..

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?