Lano, klasické kusové koberce, Belgie

Luxusní kusové koberce a běhouny s tradičními florálními motivy

klasické tradiční luxusní kusové koberce

Belgická společnost Lano, založená v roce 1970, se v domovském městě Harelbeke specializuje na výrobu klasických tkaných kusových koberců a běhounů. Devízou společnost Lano je mimořádná kvalita materiálů a zpracování a vynikající design jejich produktů.

V nabídce společnosti Lano najdete klasické kusové koberce a běhouny v různým rozměrech, s tradičními florálními motivy, typickými pro tradiční bytové koberce, v klasických barvách, zejména vínové, červené a béžové.

Klasické kusové koberce Lano jsou vyrobeny z vysoce kvalitní ovčí vlny, která je přirozeně odolná a koberce díky ní vykazují dlouhou životnost a odolnost. Ovčí vlna má přirozenou tvarovou paměť, díky čemuž mají vlákna schopnost se po stlačení znovu narovnat. Navíc je vlna přirozeně odolná vůči znečištění a plameni. Snadno se udržuje, je příjemná a měkká na dotek. Poskytuje tepelnou i akustickou izolaci. Díky své schopnosti vázat vzdušnou vlhkost, funguje v prostoru jako přirozený stabilizátor prostředí. Mimo to se jedná o přírodní vlákno, které je obnovitelným zdrojem a snadno se likviduje.

Klasické kusové koberce Lano jsou vhodným doplňkem tradičních i moderních interiérů.

Aktuality

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?