Objectflor, vinylové a PVC podlahové krytiny, Německo

Homogenní i heterogenní vinylové podlahy

Objectflor - vinylové podlahy

Společnost sídlící v německém Kolíně a existující od roku 1989, která postupem času výrazně expandovala a stala se jedním z nejvýznamnějších hráčů na poli vinylových podlahových krytin. V současné době je dceřinou společností britské firmy James Halstead Flooring. Mezi její přednosti patří kromě kvalitních produktů i komplexní know-how (zahrnující dlouhodobou spolupráci se všemi obchodními partnery a intenzivní dialog s koncovými zákazníky) či velmi rychlé dodávky materiálu (díky modernímu centrálnímu skladu). Pod křídla této společnosti zároveň spadá i značka Karndean s vlastními řadami vinylových podlahových krytin.

Vinylové podlahy Objectflor zahrnují opravdu širokou nabídku – k dispozici jsou homogenní i heterogenní typy, vhodné do bytů, komerčních i průmyslových prostor, se speciálními povrchovými úpravami, v nejrůznějších barvách i vzorech, a realizovatelné různými typy pokládky. Pod značkami Expona, SimpLay, Polyflor a Polysafe se skrývají jednotlivé kolekce zaměřené nejen na použití v domácnostech a kancelářích, ale i v prostorech se speciálními nároky podléhajícími přísným normám.

- EXPONA: Tato řada zahrnuje heterogenní vinylové podlahy v obsáhlé nabídce dekorů a je nejrozsáhlejší a nejprodávanější kolekcí tohoto dodavatele. Podlahové krytiny z této řady mají nášlapnou vrstvu v tloušťce od 0,4 do 0,7 mm a jsou tedy vhodné do rezidenčních, komerčních i průmyslových prostor.

- SIMPLAY: Jde o zcela inovativní kolekci, která se instaluje pouhým položením na podklad či na fixaci, nelepí se ani nezaklikává do sebe. Dokonalou přiléhavost k povrchu zaručuje hmotnost vinylových dílců a speciální rubová úprava. Díky tloušťce nášlapné vrstvy 0,7 mm jsou podlahy SimpLay vhodné i do značně zatěžovaných prostor s vysokým stupněm provozu.

- POLYFLOR: V této kolekci jsou zastoupeny homogenní vinylové krytiny vhodné do prostor se speciálními nároky podléhajícími normám. Jde o vodivé a protiskluzové (ty mají vlastní řadu nazvanou POLYSAFE) podlahy, které Objectflor nabízí nejen s designem dřeva a kamene, ale i v pastelových či výrazných barvách, s mramorováním či vločkováním.

Objectflor se stará i o to, aby veškerá jeho činnost odpovídala zásadám udržitelnosti přírodních zdrojů a všechny podlahové materiály byly stoprocentně recyklovatelné. Firma si také nechává všechny své podlahové krytiny pravidelně testovat, aby splňovaly veškeré evropské normy pro stavební materiály používané ve vnitřních i vnějších prostorách. Proto například i změkčovadla, která se využívají při výrobě vinylu, mohou být u Objectfloru pouze na přírodní bázi.

Aktuality

BOCA na veletrhu podlahových krytin For Arch.BOCA na veletrhu podlahových krytin For Arch.

BOCA na veletrhu FOR ARCH

Letos jsme se zúčastnili největšího tuzemského stavebního veletrhu FOR ARCH pořádaného na výstavišti v Letňanech PVA EXPO Praha ve dnec..

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?