Tasibel, sisalové koberce, Belgie

Přírodní sisalové koberce s jedinečným vzhledem

sisalové kokosové přírodní koberce

Tasibel je belgická společnost, založená v roce 1923, která se již od svého počátku specializuje na zpracování sisalu. V současnosti je jednou z mála evropských společností, produkující kvalitní sisalové koberce. K sisalu postupně přibyly i další přírodní materiály, proto v nabídce Tasibel najdete vedle čistě sisalových, rovněž kokosové koberce a koberce vyrobené kombinací sisalu a jiného přírodního materiálu.

Sisalové koberce mají svůj jedinečný vzhled, jsou vyrobené technikou plochého tkaní, které nabízí širokou škálu různých druhů vazeb, povrchů a struktur, díky čemuž jsou tyto koberce vizuálně zajímavé a efektní. Aby byly koberce Tasibel moderní a trendy, kombinují často při jejich výrobě sisal s dalšími přírodními materiály, kokosem, vlnou či lnem, které materiál oživí a vnesou do něho odlišnou strukturu či barvu.

Paleta odstínů koberců Tasibel kopíruje přírodní barvy, najdete zde širokou škálu od pískové či režné barvy, tolik typické právě pro sisal, až po zemité tóny béžové, hnědé, šedé či černé, doplněné odstínem bordó, kterým se již historicky barvily kokosové koberce.

Přírodní koberce Tasibel jsou k dostání v rolích, v podobě kobercových čtverců či jako běhouny v různých šířích.

Aktuality

Nový showroom BOCA v obchodním centru Atrium Flora.Nový showroom BOCA v obchodním centru Atrium Flora.

Otevřeli jsme nový showroom!

Po dlouhých peripetiích s budováním nového showroomu vás konečně můžeme přivítat v krásných nových prostorách na Vinohradské ulici v Pr..

Lněné koberce Secrets of LinenLněné koberce Secrets of Linen

Lněné koberce s rodokmenem

V naší nabídce najdete belgické ručně vyráběné koberce Secrets of Linen. Za jejich výrobou se skrývá příběh o blankytně modré bylině jm..

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?