JoV, luxusní kusové koberce, Belgie

Ručně vyrobené kusové koberce z nejkvalitnějších přírodních materiálů

belgické luxusní koberce JoV-logo

Společnost JoV, výrobce luxusních ručně zhotovených kusových koberců z nejkvalitnějších přírodních materiálů, původem z Belgie, její působnost je však daleko širší. Zájem o materiál, jeho kvalitu a snaha se neustále rozvíjet přivádí JoV do různých koutů světa, kde vyhledávají ta nejjemnější a nejkvalitnější přírodní vlákna na výrobu luxusních bytových koberců. Kvalitní materiál je základ jejich úspěchu, proto jej hledají po celém světě. Z Nové Zélandu přivážejí nejkvalitnější ovčí vlnu, z jižní Afriky výjimečně jemný mohér, z dálného východu čisté hedvábí a nejlepší len z domácích Flander.

Ručním zpracováním mimořádně kvalitních přírodních materiálů ve spojení s belgickým know-how a vášní pro řemeslo vyrábí JoV jedinečné kusové koberce, vynikající svým materiálem, strukturou a zpracováním. Každý koberec JoV je výjimečným kusem, který dodá prostoru osobní atmosféru.

V nabídce společnosti JoV tak najdete exkluzivní ručně všívané, tkané či vázané kusové koberce, při jejichž výrobě je dbáno na sebemenší detaily. Vhodné jsou zejména do bytových prostor, kde každý jednotlivý kus koberce JoV dokáže vytvořit neopakovatelný pocit.

Aktuality

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?