Secrets of Linen, luxusní lněné koberce, Belgie

Přírodní koberce ze 100% lnu

přírodní lněné koberce luxusní kusové

Společnost Secrets of Linen

Secrets of Linen, sídlící v belgickém Harelbeke, se specializuje na ručně vyráběné všívané koberce ze 100% lnu. Přírodní lněné koberce nabízí unikátní spojení komfortu, elegance a luxusu.

Lněné koberce se vyznačují svou jemností, ale současně jsou i pevné a odolné. Jejich přirozenou vlastností je termo regulace, kdy v zimě izolují od chladu a v létě naopak chladí. V prostoru fungují jako přirozené stabilizátory prostředí díky, tomu že absorbují vzdušnou vlhkost. Navíc jsou lněné koberce anti-bakteriální a anti-alergické.

Zpracování nejkvalitnějšího lnu

Technologie ručního všívání koberců Secrets of Linen vyžaduje mnohaleté zkušenosti, použití nejkvalitnějšího lnu a vhodně zvolené kombinace barevných vláken. Zejména u lněných koberců je kvalita materiálu klíčovým faktorem, který ovlivňuje výsledný vzhled a odolnost koberce. Z toho důvodu si v Secrets of Linen vybírají pouze nejkvalitnější len, spřádaný za mokra, pocházející z Belgie, Francie a Holandska. Koberce Secrets of Linen jsou vyráběny členy komunity “Masters of Linen”, pracující se lnem po celou dobu procesu jeho zpracování, od rostliny, přes vlákno až po koberec.

Kolekce koberců Secrets of Linen

Z nabídky koberců Secrets of Linen si můžete vybírat z široké škály barev a provedení. Volit můžete různé délky vlasu koberce, řezaný nebo smyčkový povrch a barvu. Barvy koberců jsou nabízeny v základní paletě z každé kolekce nebo je možné na přání vytvořit jakýkoli jiný barevný odstín. Přirozeného barevného efektu dosahují koberce Secrets of Linen decentním mícháním různě barevných vláken lnu, které tvoří jedinečný výsledný efekt. Rozměry a tvary koberců Secrets of Linen jsou vyráběny vždy na zakázku, proto je možné zvolit libovolný.

Řešení na míru

Na přání je možné vyrobit koberec Secrets of Linen v unikátním designu, s libovolným motivem, nápisem, barvou strukturou, velikostí a tvarem.

Aktuality

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?