M2 Carpets, tištěné zátěžové koberce, Německo

Vysoce kvalitní tištěné zátěžové koberce

kvalitní tištěné zátěžové koberce

M2 Carpets je německý výrobce prvotřídních tištěných zátěžových koberců vyráběných na zakázku. Své možnosti a techniky na poli zakázkového tisku neustále posouvá dál a inovuje. Svou produkcí obohatil sektor potisku koberců o zcela nový, revoluční koncept tisku, vyrábějící koberce s nápaditými designy, určené zejména pro komerční prostory, pohostinství, volný čas či kancelářské budovy.

M2 Carpets využívají nejmodernějších výrobních technologií a možností digitálního tisku, čímž dosahují vysoké kvality tištěných zátěžových koberců. Se zavedením revoluční Chromojet technologie tisku ve vysokém rozlišení je svoboda při výběru designu koberce skutečně neomezená. Výsledný tisk vzbuzuje dojem sofistikované malby štětcem přímo na koberci s jasnými barvami a dokonale ostrými detaily.

Z bohaté kolekce koberců M2 Carpets si můžete vybírat z téměř nekonečného množství vzorů, barev a velikostí. V jejich tématických knihách si jistě vyberete požadovaný koberec. Najdete zde vysoce realistické vzory, skutečně ostré rozlišení i půvabné jemné přechody mezi barvami. Stačí si jen vybrat z nabídky a zvolit kvalitu koberce.

Navíc M2 Carpets nabízí i zcela zakázkovou výrobu koberců, v libovolném rozměru, barevnosti a vzoru. Pro začátek stačí mít představu, jak by měl koberec vypadat, mít nákres, skicu, kus tkaniny nebo látky či fotografii, podle které se bude vzor a barva koberce odvíjet. Poté zvolit typ koberce a kvalitu. Tým designérů zpracuje návrh rozložení v grafickém programu, vytiskne malý vzorek koberce a po schválení může jít koberec do výroby. Pomocí digitálního tisku se vzor přenese na koberec v mimořádném rozlišení a kvalitě.

M2 Carpets nabízí 2 produktové koncepty koberců, Essentials a Exclusives. Koncept Essentials nabízí vysoce kvalitní koberec s řezaným vlasem, vyrobený z polyamidu P6 s textilní rubovou úpravou, ve třech různých hustotách vlasu, 900, 1100 a 1300 g/m2. Koncept Essentials je vysoce odolný, vhodný i do komerčních prostor s vysokým stupněm zátěže. Jelikož moderní technologie dovoluje tisknout téměř na jakýkoli materiál, nabízí koncept Exclusives unikátní řešení specifických požadavků a potřeb, například jiné druhy koberců, vlněné, tkané, všívané, a jiné.

Aktuality

Kobercové dílce ZigZagKobercové dílce ZigZag

Kobercové dílce ZigZag

Kobercové dílce ZigZag od firmy Fletco jsou unikátní svým tvarem. Od běžných kobercových čtverců se liší dvěma zubatými okraji, díky kt..

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?