Mardegan, luxusní dřevěné podlahy, Itálie

Dřevěné vrstvené podlahy a parkety, dřevěné obložení stěn

dřevěné vrstvené podlahy dvouvrstvé třívrstvé parkety

Mardegan je italský rodinný podnik zabývající se výrobou luxusních dřevěných podlah. Dřevu a produktům z něho vyrobených se společnost Mardegan věnuje s péčí a láskou, na základě zkušeností a znalostí předávaných z otce na syna, ve všech fázích jeho zpracování, od řezání, přes dlouhé a pečlivé sušení, až po samotné opracování a závěrečné lakování.

Sortiment společnosti

V sortimentu společnosti Mardegan najdete širokou paletu vícevrstvých dřevěných podlah v různých provedeních a specifikacích, parketové podlahy a mozaiky i moderní dřevěné obložení stěn.

Nekonečné možnosti dřevěných podlah

Dřevěné podlahy Mardegan jsou vyráběny na zakázku, ke každé objednávce je přistupováno individuálně s maximální pozorností. Mardegan nabízí velmi široké portfolio produktů. Volit můžete z dvouvrstvého či třívrstvého provedení, různých délek i šíří lamel, z nejrůznějších stylů, mnoha barevných variant i konečné úpravy dřeva v podobě hladkého povrchu, kartáčování, ručního hoblování, zaoblení, ostaršení, pískování či katrování. Dřevěné podlahy Mardegan jsou opatřeny perem a drážkou, díky čemuž do sebe jednotlivé dílce společně zapadají. Podlaze zajišťují pevnost a snadnou a rychlou pokládku.

Základem je dřevo

Základem kvalitní dřevěné podlahy je dřevo vynikající kvality. V Mardegan zpracovávají výhradně stromy rostlé na území Evropy, podléhající přísným standardům těžby a zpracování. Rovněž nařezáno musí být dřevo ve správný čas, jen tak si dokáže zachovat stabilní vlastnosti po mnoho let. Řezání na 8mm lamely tedy probíhá přímo v továrně Mardegan. Dřevěné lamely jsou následně pozvolně sušeny po dobu jednoho roku až dosáhnou ideální vlhkosti 7%. Vysušené lamely dřeva jsou použity jako svrchní nášlapná vrstva dřevěných podlah Mardegan.

S odpovědností k přírodě

Při výrobě dřevěných podlah Mardegan je dbáno rovněž na respektování přírody. Se dřevem je vždy zacházeno zodpovědně. Veškerý zbytkový materiál, vzniklý při výrobě je zpracován a následně využit v podobě topného dřeva či dřevěných pelet jako topné palivo pro vytápění továrny v zimních měsících.

Aktuality

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?