Pointex, dekorační tkaniny a koberce pro speciální použití, Itálie

Pointex, Alma Carpets, dekorační látky a koberce

O společnosti Pointex

Italská rodinná firma Pointex byla založena počátkem 90. let Marco Ranaldim, který již tenkrát dokázal předpovědět stále stoupající poptávku po dekoračních materiálech a textilních podlahových krytinách vhodných k instalaci do výstavních prostor, hudebních sálů, na přehlídková mola, veletrhy a další jednorázové či příležitostné akce. Jeho vize o kvalitním, designérsky tvárném a přitom ne příliš drahém materiálu, který by se dal aplikovat na nejrůznější povrchy, se postupem času stala vlajkovou lodí firmy v podobě jedinečné dekorační tkaniny. Tento materiál, vyrobený speciální technologií z polyesteru, má téměř neomezené možnosti využití a širokou barevnou i povrchovou škálu, nejen díky tomu se stal velmi oblíbeným mezi designéry a architekty. Jako bonus navíc nabízí Pointex možnost vytvoření vlastní barvy a designu.

Společnost Pointex se postupem času dokázala etablovat na italském i zahraničním trhu a její produkty lze nalézt na nejprestižnějších veletrzích, showroomech, výstavních prostorách, premiérách, večírcích a jiných příležitostných akcích po celém světě. Továrnu Pointex v městečku Capalle poblíž Florencie každoročně opouští přibližně 30 miliónů čtverečních metrů vyrobených koberců a dekoračních materiálů, které míří za svými objednavateli. Zákazníci firmy se mohou vždy spolehnout na vysokou kvalitu, přiměřené ceny, rychlé dodávky a individuální přístup.

Hodnoty společnosti

I nyní je firma Pointex stále ve vlastnictví rodiny Ranaldových. Důraz na pozitivní rodinné hodnoty, ale i na efektivní management, vysoké kvalitativní standardy a v neposlední řadě i ohled k životnímu prostředí činí z této firmy jednoho z předních hráčů na poli komerčního i bytového designu.

Proč pracovat s koberci a dekoračními tkaninami Pointex?

- jedinečný krycí materiál na trhu

- široké spektrum použití - pokrývání podlah, stěn i organických tvarů, čalounění nábytku, dekorační a dělicí stěny, opony, slavnostní "červené koberce" aj.

- vzhledově velmi atraktivní, široký výběr barev a struktur

- vlastní barva a design již od jedné role

- vynikající poměr cena/výkon

- odolný materiál, vhodný i pro venkovní instalaci

Kam se produkty Pointex hodí?

- výstavy, veletrhy, expozice a jiné krátkodobé akce a instalace

- konference a obchodní jednání

- módní přehlídky, salóny a showroomy

- hudební sály, divadla, kina, kluby, diskotéky, koncerty

- galavečery, premiéry, rauty, bankety a jiné společenské akce

- večírky, oslavy, svatby, výročí

- dětské párty, školky, dětské koutky

- soutěže a přehlídky zvířat

- venkovní instalace - slavnostní "červené" koberce, garden party, předzahrádky

Aktuality

BOCA na veletrhu podlahových krytin For Arch.BOCA na veletrhu podlahových krytin For Arch.

BOCA na veletrhu FOR ARCH

Letos jsme se zúčastnili největšího tuzemského stavebního veletrhu FOR ARCH pořádaného na výstavišti v Letňanech PVA EXPO Praha ve dnec..

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?