Hellsten, tkaný vinyl, Finsko

tkané PVC

Tkaný vinyl Hellsten, odolná podlahová krytina, BOCA.

Finský dodavatel tkaného vinylu Hellsten Flooring je rodinnou firmou, která má s výrobou tkaného vinylu více než 30 let zkušeností. Tkaný vinyl (tkané PVC) z jich produkce je materiál té nejvyšší kvality a je možné dodávat jej v rolích či ve čtvercích podle přání zákazníka. Tato podlahová krytina má mnoho výhod, které z ní činí oblíbený materiál do bytových i komerčních prostor.

Tkaný vinyl Hellsten poskytuje vysoký pochozí komfort s tichým nášlapem, je výborným řešením do míst, kde se předpokládá dlouhé stání či delší pobyt osob. Zároveň je vysoce odolný, přirozeně protiskluzový a absolutně nehořlavý. Tkané PVC Hellsten se snadno čistí a udržuje, rozlité tekutiny se do něj nevsakují a díky tomu je velmi vhodný i do vlhčího prostředí (koupelny, okolí bazénů nebo interiéry lodí a jachet). Díky vysoké odolnosti je ideální podlahou do mnoha frekventovaných míst, jako jsou hotely, banky, restaurace, obchody, kanceláře a další. Skvělou službu však odvede i v rezidenčních prostorách: halách, kuchyních, na schodech, v koupelnách a jinde.

Tkaný vinyl Hellsten má několik produktových řad s různými vzory a barevnými škálami, od temných černých odstínů až po světle bílé. Podlaha z tkaného vinylu může podle zvoleného typu celému interiéru dominovat, nebo ho naopak jen decentně doplnit, záleží jen na představivosti a přání klienta.

Aktuality

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?