Anker, zátěžové koberce, Německo

Tkané a všívané zátěžové koberce

Zátěžový koberec Anker

Společnost Anker, zaměřující se na výrobu koberců, byla založena v roce 1854 v německém Dürenu. Během více než 150 let působení na trhu koberců společnost Anker významně přispívala k rozvoji kobercového průmyslu a stala průkopníkem v mnoha technikách výroby koberců. V současnosti je společnost jedním z předních světových specialistů na koberce určené do komerčních prostor s vysokými nároky na odolnost. Své koberce dodávají do kancelářských a veřejných prostor, hotelů nebo do leteckého průmyslu.

K výrobě svých koberců společnost Anker používá pouze ty nejkvalitnější materiály, které pocházejí od předních certifikovaných dodavatelů značkových vláken. Ve své fabrice vyrábějí koberce na vysoce moderních strojích, které jim dovolují vyrábět technicky vysoce sofistikované, opticky atraktivní a ekologicky šetrné koberce. Společnost Anker si zakládá na odpovědnosti k životnímu prostředí a proto všechny koberce společnosti Anker splňují předpisy nezávislého institutu udělujícího symbol kvality koberců GUT, označující ekologicky vyráběné koberce, které neobsahující nebezpečné složky jako formaldehydy či pesticidy, neuvolňující do okolí nebezpečné látky a odér.

Nosnými produkty v sortimentu společnosti Anker jsou tkané a všívané zátěžové koberce vyrobené ze značkových vláken polyamidu. Vyznačují se velmi vysokou třídou odolnosti. K dostání jsou v rolích, čtvercích i jako kusové koberce.

Stálicí v nabídce společnosti Anker je kolekce vysoce odolných koberců Perlon Rips, s jejíž výrobou začali již v roce 1959 a nemohli tehdy tušit, že se stanou jejich vlajkovou lodí a klasickým a velmi žádaným produktem na trhu koberců.

Společnost Anker si zároveň hledí individuálních potřeb svých zákazníků, proto vedle kolekce klasických tkaných a všívaných zátěžových koberců nabízí i individuální výrobu koberců, kde je možné si zvolit strukturu, povrch, barvu či vzor koberce podle vlastních požadavků. Možnosti různých kombinací jsou v tomto případě téměř neomezené.

Aktuality

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?