Vertisol, tkaný vinyl, Španělsko

Vertisol, tkaný vinyl, tkané PVC

Španělská společnost Vertisol, specializující se na tkaný vinyl, byla založena v roce 1982, kdy se zároveň objevily na trhu její první produkty. Po více než třiceti letech úspěšného fungování má v současné době Vertisol dva výrobní závody, jeden v Barceloně a druhý v Pontevedra. Už od samého začátku se společnost orientovala na export, kdy 85 % své produkce prodávala do celého světa, a nejinak je tomu i dnes.

Tkaný vinyl neboli tkané PVC je unikátní nejen technologicky a designově, ale i funkčně. Je tvořen ploše tkaným polyesterovým vláknem obaleným odolnou vrstvou PVC a je velmi odolný, vzhledově atraktivní a na poli bytového designu má široké uplatnění. Společnost Vertisol vyrábí tkaný vinyl pod značkami Fitnice Floor, Fitnice Wall a Polyscreen.

Fitnice Floor je zátěžová podlahová krytina z tkaného vinylu s vysokou odolností, otěruvzdorností a izolací kročejového hluku. Fitnice Wall s rubovou úpravou z lehké PES tkaniny se hodí pro aplikaci na stěny. Polyscreen je kolekce tkaného PVC určeného především pro výrobu stínění, rolet, markýz atd. Dá se velmi dobře použít i jako designový čalounický materiál.

Naše společnost je výhradním dodavatelem produktů Vertisol pro Českou republiku.

Aktuality

společnost BOCA podlahové krytiny Prahaspolečnost BOCA podlahové krytiny Praha

BOCA včera, dnes a zítra

Po bezmála 25 letech působení naší společnosti BOCA na domácím trhu podlahových krytin uzrál čas podělit se s vámi o něco málo z naší h..

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?