BOCA Group, a.s.

Společnost byla založena v roce 1991 jako ryze česká firma bez účasti cizího kapitálu. Toto uspořádání trvá beze změny dosud. Od začátku se specializujeme na podlahové krytiny.

Kvalitou a rozsahem kolekce se řadíme se mezi špičku ve svém oboru. Své pevné postavení na trhu jsme získali postupně, je založeno nejen na množství realizací, z nichž mnohé byly velmi specifické a originální, ale zejména na seriózním přístupu k našim obchodním partnerům a zákazníkům. Nepodbízíme se nereálnými slevami, ale také ani náročnému zákazníkovi neprodáváme za přemrštěné ceny. Naším cílem je dlouhodobá práce na trhu založená na solidnosti a přiměřenosti. Pracujeme s kvalitními materiály za odpovídající ceny.

V roce 2011 jsme uskutečnili několik důležitých změn: kolekce podlahových krytin a navazujících produktů (bordury, rohože, ochranné folie…) a služeb se rozšířila, na základě dlouhodobých zkušeností došlo výjimečně i ke změně ve spolupráci s konkrétními dodavateli. Ještě intenzivněji jsme se zaměřili na zpracování atypických individuálních zakázek a na následný servis pro naše zákazníky po dokončení zakázek.

Na trhu podlahových krytin jsme již více než 20 let - to je důvod nejen k bilancování a určitému uspokojení, ale hlavně závazek do budoucna, závazek vůči všem našim dosavadním i budoucím obchodním partnerům, ať jsou to architektonické ateliéry, projektové kanceláře, developerské a stavební společnosti či přímo individuální investoři a zákazníci.

V současné chvíli hledáme kolegy/kolegyně na tyto pozice:

Podlahář - vyučení a/nebo přiměřená praxe v oboru, manuální zručnost, preciznost, svědomitost. Nabízíme dlouhodobou spolupráci (pracovní smlouva nebo ŽL).

Technik/přípravář - praxe v oboru, orientace v projektové dokumentaci, samostatnost, aktivní řidičský průkaz B.

Více informací o obsazovaných pozicích vám rádi sdělíme při osobním pohovoru. V případě zájmu o zaměstnání v naší společnosti nám zašlete svůj životopis, budeme vás kontaktovat.

Obchodní referent - SŠ s maturitou, velmi dobrá angličtina slovem i písmem, práce na PC (Word, Excel...), samostatnost, pečlivost. Pracoviště Flora, nástup možný ihned.

Skladník/manipulant - manuální zručnost, spolehlivost, zodpovědný přístup, řidičský průkaz B. Pracoviště Hostivař, nástup možný ihned.

Asistentka - organizační schopnosti, aktivní angličtina slovem i písmem, znalost práce s MS Office, příjemné vystupování. Pracoviště Flora, nástup možný ihned.

Aplikátor designových stěrek - manuální zručnost, preciznost, spolehlivost, praxe v oboru. Nabízíme dlouhodobou spolupráci (pracovní smlouva nebo ŽL).

Obchodní zástupce - SŠ s maturitou nebo VŠ, angličtina slovem i písmem, práce na PC (Word, Excel, případně AutoCAD), řidičský průkaz B, aktivní přístup.

Aktuality

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?