Zátěžové kusové koberce RugXstyle

Zátěžové kusové koberce RugXstyle

V Praze, 15. března 2017 – Kobercové čtverce Freestile s nápaditým designem, které se objevily v loňském roce a získaly hned několika ocenění za design, poskytly inspiraci pro zbrusu novou tématickou kolekci kusových koberců RugXstyle. Celoplošné vzory se proměnily v kusové koberce, přičemž zůstala zachována jejich vysoká odolnost a vhodnost do komerčních prostor s vyšším provozem.

Z původních 16 designů vybralo designérské duo Kathrin a Mark Patel 5 kandidátů, které přepracovali do nové podoby, a navíc přidali jeden nový (Amsterdam). Všechny designy mají dvě verze - světlejší a tmavší, případně jsou vytvořeny v odlišné barevnosti. Rozměry a tvary kusových koberců RugXstyle jsou následující: obdélník 200 x 300 cm, obdélník 180 x 250 cm a kruh o průměru 200 cm.

Vlastnosti kusových koberců RugXstyle:

• 6 různých designů, každý ve 2 barvách

• Barvy jsou velmi živé díky nové digitální technologii tisku

• 3 různé velikosti kusových koberců

• Koberce jsou vysoce odolné, s třídou zátěže 33

• Jsou vyrobené ze 100% recyklovatelných materiálů (PET)

• Neobsahují PVC ani bitumeny

• Mají ploše tkaný povrch, vhodný pro alergiky

• Ačkoliv jsou poměrně tenké (5 mm), vlastní hmotností dobře drží na místě a neklouzají

Zátěžové kusové koberce RugXstyle od německé společnosti Object Carpet se hodí nejen do bytů, ale i do frekventovaných komerčních prostor, jako jsou kanceláře, hotely, obchody, restaurace, čekárny a další.

UPDATE: Krátce po svém uvedení na trh získala kolekce RugXstyle prestižní cenu za produktový design Red Dot Award. Mezinárodní odborná porota ocenila nejen kvalitní design, ale i celkový inovační přínos těchto kusových koberců.

Aktuality

Kobercové dílce ZigZagKobercové dílce ZigZag

Kobercové dílce ZigZag

Kobercové dílce ZigZag od firmy Fletco jsou unikátní svým tvarem. Od běžných kobercových čtverců se liší dvěma zubatými okraji, díky kt..

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?