Prezentace firmy Lasvit, Milano Design Week

speciální koberce Pointex
© BOCA
Speciální koberce Pointex v prezentaci firmy Lasvit v Milánu, realizace BOCA Praha.

BOCA se podílela na interiéru konceptu Monster Cabaret, s nímž česká společnost LASVIT prezentovala vlastní skleněné instalace s tématikou monster a strašidel na milánském týdnu designu. Výstava v divadle Teatro Gerolamo byla doplněna show s tématikou kabaretu a vystoupením burleskních tanečnic.

Naše společnost dodala speciální koberce Pointex používané nejčastěji právě při výstavách, veletrzích, módních přehlídkách a dalších jednorázových akcích. Tkanina Timeless se vyrábí v 72 barevných variantách, my jsme použili černou a antracitovou barvu. Antracitové koberce byly instalovány jednak v hledišti, přímo pod monumentální sochou Independant Maxima Velčovského, a také na ochozech a v lóžích ve všech patrech divadla. Černý koberec pak přesně kopíroval tvary výstavních pultů, na nichž byly umístěny skleněné objekty. Prostor byl velmi členitý, se spoustou sloupků a nejrůznějších výstupků a vše bylo třeba vyřezat přesně na míru.

Těší nás, že celý koncept získal cenu Milano Design Award za nejlepší instalaci!

Aktuality

Domotex 2016 veletrh HannoverDomotex 2016 veletrh Hannover

Veletrh Domotex 2016

O veletrhu Domotex Německý Hannover hostil v uplynulých dnech již tradiční veletrh podlahových krytin Domotex. Více než 1400 vystavo..

společnost BOCA podlahové krytiny Prahaspolečnost BOCA podlahové krytiny Praha

BOCA včera, dnes a zítra

Po bezmála 25 letech působení naší společnosti BOCA na domácím trhu podlahových krytin uzrál čas podělit se s vámi o něco málo z naší h..

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?