Loft Hřebenky, Praha

designová stěrka Microtopping
© BOCA
Loft Hřebenky s cementovou stěrkou, vítěz Interiéru roku, realizace BOCA Praha.

Industriálně laděný design bytu v novostavbě o rozloze 85 metrů čtverečních navrhl ateliér Formafatal v čele s architektkou Dagmar Štěpánovou. Výsledkem je natolik povedená realizace, že se stala absolutním vítězem soutěže Interiér roku.

Všude na podlahách je aplikovaná naše cementová stěrka Microtopping v přírodním šedém odstínu, který dovoluje vyniknout ostatním prvkům interiéru. Pouze do dětského pokoje, který již slouží spíše jako pokoj pro hosty, byla vybrána antracitová barva. Odkryté betonové stropy a stěny, z nichž bylo potřeba sundat sádrové omítky, bylo také nutné obrousit a natřít speciální impregnací. Kromě pohledového betonu vévodí bytu také železné konstrukce a samozřejmě designové kousky a nábytek na míru. Celý interiér je v každém detailu doladěný a přizpůsobený svému majiteli.

Foto: BoysPlayNice

Aktuality

Nástěnný tkaný vinyl Fitnice, sortiment BOCA Praha.Nástěnný tkaný vinyl Fitnice, sortiment BOCA Praha.

Nástěnné tkaniny Fitnice Wall

Představujeme vám náš zcela nový produkt - nástěnné vinylové tkaniny Fitnice Wall. Jde o nástěnnou krytinu z tkaného vinylu od našeho e..

Lněné koberce Secrets of LinenLněné koberce Secrets of Linen

Lněné koberce s rodokmenem

V naší nabídce najdete belgické ručně vyráběné koberce Secrets of Linen. Za jejich výrobou se skrývá příběh o blankytně modré bylině jm..

Boca praha facebook pinterest instagramBoca praha facebook pinterest instagram

BOCA na sociálních sítích

Nyní nás najdete i na vybraných sociálních sítích. O naše aktuality, novinky v produktech i mezi dodavateli, zdařilé realizace, tre..

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?