Loft Hřebenky, Praha

designová stěrka Microtopping
© BOCA
Loft Hřebenky s cementovou stěrkou, vítěz Interiéru roku, realizace BOCA Praha.

Industriálně laděný design bytu v novostavbě o rozloze 85 metrů čtverečních navrhl ateliér Formafatal v čele s architektkou Dagmar Štěpánovou. Výsledkem je natolik povedená realizace, že se stala absolutním vítězem soutěže Interiér roku.

Všude na podlahách je aplikovaná naše cementová stěrka Microtopping v přírodním šedém odstínu, který dovoluje vyniknout ostatním prvkům interiéru. Pouze do dětského pokoje, který již slouží spíše jako pokoj pro hosty, byla vybrána antracitová barva. Odkryté betonové stropy a stěny, z nichž bylo potřeba sundat sádrové omítky, bylo také nutné obrousit a natřít speciální impregnací. Kromě pohledového betonu vévodí bytu také železné konstrukce a samozřejmě designové kousky a nábytek na míru. Celý interiér je v každém detailu doladěný a přizpůsobený svému majiteli.

Foto: BoysPlayNice

Aktuality

Domotex 2016 veletrh HannoverDomotex 2016 veletrh Hannover

Veletrh Domotex 2016

O veletrhu Domotex Německý Hannover hostil v uplynulých dnech již tradiční veletrh podlahových krytin Domotex. Více než 1400 vystavo..

společnost BOCA podlahové krytiny Prahaspolečnost BOCA podlahové krytiny Praha

BOCA včera, dnes a zítra

Po bezmála 25 letech působení naší společnosti BOCA na domácím trhu podlahových krytin uzrál čas podělit se s vámi o něco málo z naší h..

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?