Showroom TON, Ostrava

kaučuková podlaha Artigo
© BOCA
Kaučuková podlaha Artigo v showroomu TON Ostrava, dodavatel BOCA Group Praha.

Showroom TON v Ostravě v těsné blízkosti OC Nová Karolina vznikl jako zcela nový prostor pro prezentaci firmy, když původní prostor přestal vyhovovat.

Prodejna/showroom je situována ve dvou patrech. V přízemí byl jako podlahová krytina zvolen kaučuk, prvnímu patru pak dominují klasická dřevěná prkna. Kaučuk od našeho italského dodavatele Artigo má vlastnosti, které ho předurčují k použití právě do frekventovaných komerčních prostor, jako je třeba tento showroom. Jde především o vysokou odolnost (třídy zátěže 23, 34 a 43, tedy včetně nejvyšší průmyslové zátěže), skvělé akusticko-izolační vlastnosti a snadnou údržbu. Kaučuková podlaha je zároveň příjemně měkká a pružná, takže poskytuje vyšší pochozí komfort než tvrdší materiály. Vítaným bonusem je i fakt, že je 100% recyklovatelná a vyrobená z ekologicky nezávadných materiálů.

Z 30 barevných variant, v nichž je typ Artigo Multifloor Nd-Uni k dispozici, byla vybrána barva Slate – tmavě šedá, která dobře souzní s jednoduchými betonovými stěnami a zároveň nechá vyniknout barvám a tvarům vystaveného nábytku. Kaučuk jsme pokládali v rolích (k dispozici je i ve čtvercích) a celkem jsme instalovali 170 m2.

Aktuality

Nástěnný tkaný vinyl Fitnice, sortiment BOCA Praha.Nástěnný tkaný vinyl Fitnice, sortiment BOCA Praha.

Nástěnné tkaniny Fitnice Wall

Představujeme vám náš zcela nový produkt - nástěnné vinylové tkaniny Fitnice Wall. Jde o nástěnnou krytinu z tkaného vinylu od našeho e..

Lněné koberce Secrets of LinenLněné koberce Secrets of Linen

Lněné koberce s rodokmenem

V naší nabídce najdete belgické ručně vyráběné koberce Secrets of Linen. Za jejich výrobou se skrývá příběh o blankytně modré bylině jm..

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?