Hotel Adria, Praha

celoplošné koberce, kobercové čtverce, čisticí rohož
© BOCA
Hotel Adria, Praha, celoplošné koberce, kobercové čtverce, čisticí rohož

Hotel Adria Praha se nachází v srdci metropole, z jedné strany přímo na rušném Václavském náměstí, ze strany druhé obklopený klidnou Františkánskou zahrady. Ubytování v 89 luxusních pokojích nabízí svým hostům již více než 100 let. Součástí hotelu je i restaurace Triton v secesní krápníkové jeskyni s původním interiérem z roku 1912. Před několika lety prošla Adria rekonstrukcí, při které BOCA pokládala celoplošné koberce a kobercové čtverce.

Odolné kobercové čtverce na chodbách

Na hotelové chodby a schodiště byly vybrány kobercové čtverce Burmatex Balance Atomic se smyčkovým povrchem v jednotné hnědo-béžové barvě, vytvářející efekt celoplošného koberce. Třída zátěže 33 (vysoká zátěž v komerčních prostorech) zaručuje čtvercům vysokou odolnost a dlouhou životnost. Navíc je snadné jednotlivé čtverce vyměnit při lokálním poškození či znečištění. Jsou proto ideální volbou pro vysoce frekventovaná místa, zejména hotely.

Celoplošné koberce ve snídaňovém bifé a secesní restauraci

Podlahu v hotelové snídaňové restauraci pokrývá zátěžový celoplošný koberec Girloon Office II se smyčkovým povrchem a drobným vzorem. Tlumená modro-zelená barva koberce byla pro hotel vyrobena na zakázku. Do restaurace v historické secesní krápníkové jeskyni byly zvoleny celoplošné koberce Girloon Office IV v tmavě hnědé barvě. Oba koberce se vyznačují vysokou třídou odolnosti 33, určené do vysoce zatěžovaných prostor.

Rohož s individuálním designem

Čisticí rohož u vstupu do restaurace Triton je z odolných polyamidových vláken s výškou vlasu 5,2 mm, přičemž zadavatel si na ní přál mít viditelné logo. Do tmavě hnědé rohože byl tedy vyřezán dvouslovný nápis s logem restaurace a následně vsazen zpět v kontrastní světlé barvě.

Aktuality

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?