Park Holiday, Praha-Benice

zátěžové koberce, tkané PVC, PVC, čisticí rohože
© BOCA
Park Holiday, Benice, realizace BOCA

Čtyřhvězdičkové kongresové a wellness centrum Park Holiday v Benicích nabízí nejen komfortní ubytování, ale i wellnes a fitness zóny, několik konferenčních místností, sport bar, bowling bar, beauty salon a vzduchoplavecký restaurant Tetu Brissy. Zároveň se vyznačuje unikátním architektonickým pojetím a použitím ekologických materiálů při výstavbě, a my jsme se rádi podíleli na jeho interiérech.

Koberce

Naše společnost realizovala podlahové krytiny do většiny prostor, od hotelových pokojů přes konferenční místnosti až po bowlingový klub. V pokojích jsou položeny vlněné koberce Creatuft Tundra v krémové barvě, které vhodně doplňují interiér laděný do přírodních barev. Do klubového salónku jsme nechali vyrobit koberec Anker s designem na míru – zadavatel si vybral lahvově zelenou barvu s modrými, červenými a žlutými pruhy, což vzdáleně připomíná atmosféru anglických klubů pro gentlemany. Pod něj jsme instalovali podložky pod koberce, které zlepšily pochozí komfort a z dlouhodobého hlediska prodlužují životnost samotného koberce. V kongresovém sálu a přilehlých salónkách jsou koberce Coronado od firmy Infloor v modré a zelené barvě se vzorem na míru. Na chodbách jsme instalovali koberce Marc Ten od našeho německého dodavatele Object Carpet ve dvou různých barevných variantách. Do bowlingového centra a na další chodby jsme vybrali zátěžový koberec Fletco, konkrétně tmavě modrý Ex-dono Megaweave se smyčkovým povrchem. Ve fitness centru je na podlaze položen koberec Anker Delta Deco v červené a šedomodré barvě, v některých místech je koberec vytažen i na stěnu.

Tkaný vinyl

Na toaletách a v prostoru u squashových kurtů je položen tkaný vinyl Fitnice Floor Panama ve dvou různých odstínech. Jde o vysoce odolnou podlahovou krytinu s mnoha přednostmi, která je vhodná do rezidenčních i komerčních prostor s vysokou zátěží, a nevadí jí ani potenciálně vlhčí prostředí jako právě toalety nebo koupelny.

Vinylové podlahy

Do některých prostor byly především z bezpečnostních důvodů vybrány protiskluzové vinylové podlahy. V šatnách u fitness centra jsme položili Polysafe Mosaic PUR (v modré a oranžové barvě) se silnou polyuretanovou vrstvou na povrchu, která navíc snižuje nároky na údržbu. Stejné nároky na vlastnosti podlahy byly i v beauty salonu VitalBody, kde byla instalována taktéž krytina Polysafe Mosaic PUR, pouze v odlišné béžové barvě.

Rohože

U výtahu v hotelové lobby je instalována čisticí rohož Alba, která zaručuje, že nečistoty a vlhkost z podrážek bot nebudou zanášeny do vnitřních prostor celého komplexu.

Aktuality

Boca praha facebook pinterest instagramBoca praha facebook pinterest instagram

BOCA na sociálních sítích

Nyní nás najdete i na vybraných sociálních sítích. O naše aktuality, novinky v produktech i mezi dodavateli, zdařilé realizace, tre..

Domotex 2016 veletrh HannoverDomotex 2016 veletrh Hannover

Veletrh Domotex 2016

O veletrhu Domotex Německý Hannover hostil v uplynulých dnech již tradiční veletrh podlahových krytin Domotex. Více než 1400 vystavo..

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?