Park Holiday, Praha-Benice

zátěžové koberce, tkané PVC, PVC, čisticí rohože
© BOCA
Park Holiday, Benice, realizace BOCA

Čtyřhvězdičkové kongresové a wellness centrum Park Holiday v Benicích nabízí nejen komfortní ubytování, ale i wellnes a fitness zóny, několik konferenčních místností, sport bar, bowling bar, beauty salon a vzduchoplavecký restaurant Tetu Brissy. Zároveň se vyznačuje unikátním architektonickým pojetím a použitím ekologických materiálů při výstavbě, a my jsme se rádi podíleli na jeho interiérech.

Koberce

Naše společnost realizovala podlahové krytiny do většiny prostor, od hotelových pokojů přes konferenční místnosti až po bowlingový klub. V pokojích jsou položeny vlněné koberce Creatuft Tundra v krémové barvě, které vhodně doplňují interiér laděný do přírodních barev. Do klubového salónku jsme nechali vyrobit koberec Anker s designem na míru – zadavatel si vybral lahvově zelenou barvu s modrými, červenými a žlutými pruhy, což vzdáleně připomíná atmosféru anglických klubů pro gentlemany. Pod něj jsme instalovali podložky pod koberce, které zlepšily pochozí komfort a z dlouhodobého hlediska prodlužují životnost samotného koberce. V kongresovém sálu a přilehlých salónkách jsou koberce Coronado od firmy Infloor v modré a zelené barvě se vzorem na míru. Na chodbách jsme instalovali koberce Marc Ten od našeho německého dodavatele Object Carpet ve dvou různých barevných variantách. Do bowlingového centra a na další chodby jsme vybrali zátěžový koberec Fletco, konkrétně tmavě modrý Ex-dono Megaweave se smyčkovým povrchem. Ve fitness centru je na podlaze položen koberec Anker Delta Deco v červené a šedomodré barvě, v některých místech je koberec vytažen i na stěnu.

Tkaný vinyl

Na toaletách a v prostoru u squashových kurtů je položen tkaný vinyl Fitnice Floor Panama ve dvou různých odstínech. Jde o vysoce odolnou podlahovou krytinu s mnoha přednostmi, která je vhodná do rezidenčních i komerčních prostor s vysokou zátěží, a nevadí jí ani potenciálně vlhčí prostředí jako právě toalety nebo koupelny.

Vinylové podlahy

Do některých prostor byly především z bezpečnostních důvodů vybrány protiskluzové vinylové podlahy. V šatnách u fitness centra jsme položili Polysafe Mosaic PUR (v modré a oranžové barvě) se silnou polyuretanovou vrstvou na povrchu, která navíc snižuje nároky na údržbu. Stejné nároky na vlastnosti podlahy byly i v beauty salonu VitalBody, kde byla instalována taktéž krytina Polysafe Mosaic PUR, pouze v odlišné béžové barvě.

Rohože

U výtahu v hotelové lobby je instalována čisticí rohož Alba, která zaručuje, že nečistoty a vlhkost z podrážek bot nebudou zanášeny do vnitřních prostor celého komplexu.

Aktuality

Kobercové dílce ZigZagKobercové dílce ZigZag

Kobercové dílce ZigZag

Kobercové dílce ZigZag od firmy Fletco jsou unikátní svým tvarem. Od běžných kobercových čtverců se liší dvěma zubatými okraji, díky kt..

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?