Kancelářské prostory RLRE Columba Property, Praha

kobercové čtverce
© BOCA
Šedé zátěžové kobercové čtverce vhodné do kanceláře.

Lokalita této zakázky se nachází jen pár kroků od křižovatky Flora na pražských Vinohradech. Prostory objektu RLRE Columba Property jsou situovány v novější přístavbě přiléhající na původní secesní vilu a bývalou továrnu Duda Elektromotory z počátku 20. století. V nové části objektu jsou umístěny prosvětlené kancelářské prostory, v nichž se naše společnost podílela na instalaci podlah.

Do těchto komerčních prostor se výběr podlahovin omezil čistě na sortiment zátěžových koberců - podlahy v kancelářích musí splňovat především nároky na vysoký provoz, měly by být snadno udržovatelné a s možností výměny poškozeného místa. Tomuto zadání nejlépe odpovídaly zátěžové kobercové čtverce od našeho dodavatele Anker. Lokálně položené kontrastní dílce pomáhají vizuálně rozbít a zútulnit jinak příliš prázdně působící centrální koridor. Stejné čtverce byly pak položeny i přímo v kancelářích, kde se tento prvek místní nahodilosti opakuje.

Aktuality

BOCA na veletrhu podlahových krytin For Arch.BOCA na veletrhu podlahových krytin For Arch.

BOCA na veletrhu FOR ARCH

Letos jsme se zúčastnili největšího tuzemského stavebního veletrhu FOR ARCH pořádaného na výstavišti v Letňanech PVA EXPO Praha ve dnec..

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?