ČSOB Olbrachtova, Praha

zátěžový koberec Nordic, shaggy koberec Poodle, čisticí rohož Symphony
© BOCA
Pobočka ČSOB, zátěžové koberce Nordic, reference BOCA Praha

Pokračujeme v úspěšně rozjeté spolupráci na redesignu poboček Československé obchodní banky. Interiér pobočky Olbrachtova / Budějovická je opět vytvořen podle designérského návrhu IO Studia Luky Križka. Dominují mu samozřejmě bílá a modrá coby firemní barvy ČSOB – bílá v podobě nábytku, stěn a originálních dělicích příček, modrá jako osvětlení. Střídmé vyznění celého interiéru bylo na podlahách doladěno odlišně barevnými koberci BOCA – jak celoplošným zátěžovým, tak kusovým kobercem s vysokým vlasem.

Jako celoplošná krytina na podlahy o celkové výměře cca 160 čtverečních metrů posloužily zátěžové kobercové dílce Nordic od firmy Fletco ve světle hnědé barvě. Díky jejich odolnosti i široké barevné škále, v níž jsou k dispozici, jsou maximálně vhodné do kancelářských prostor s předpokládaným vysokým provozem. Dva luxusní kusové koberce Poodle v oranžové a modré barvě s vysokým vlasem pak byly položeny v relaxačních zónách s křesílky. Věříme, že koberce BOCA přispěly svým dílem k elegantnímu ladění celých prostor a budou bezchybně plnit svou (nejen) reprezentativní funkci.

Ve vstupních prostorách jsme pak instalovali čisticí rohož Symphony z odolného polyamidového vlákna ve světle hnědé barvě, která se výborně hodí právě do středně a vysoce namáhaných komerčních prostor. Rohož jsme olemovali náběhovou gumou.

Aktuality

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?