Firemní kanceláře, OC Flora, Praha

čisticí rohož Alba
© BOCA
Rohož s náběhovou gumou, podlahy BOCA.

Zadavatelem byla firma sídlící v administrativní budově OC Flora, pro níž jsme realizovali čisticí rohož do prostoru před kancelářemi. Nejde o společnost zaměřenou na obchod a provoz v příslušných prostorách tedy není nikterak vysoký, přesto bylo nutné, aby materiál rohože byl odolný a splňoval alespoň nároky na střední zátěž v komerčních prostorech.

Po konzultaci v našem showroomu jsme vybrali rohož Alba z odolného polyamidu PA6 s celkovou výškou 7,5 mm. Ta splňuje zátěžovou třídu 32 (středně vysoká zátěž v komerčních prostorech), je neklouzavá a nehořlavá a v případě potřeby ji lze instalovat i na schody. Z možných sedmi barev, v nichž se tato rohož vyrábí, si zadavatel vybral šedočernou. Rohož jsme zařízli do netradičního tvaru poloviny elipsy, a protože ji nebylo možné zapustit na úroveň podlahy, okraje jsme olemovali černou náběhovou gumou. Ta nejen chrání okraje rohože, ale také zajišťuje, aby se nezvedaly a nikdo o ně nezakopával.

Aktuality

BOCA na veletrhu podlahových krytin For Arch.BOCA na veletrhu podlahových krytin For Arch.

BOCA na veletrhu FOR ARCH

Letos jsme se zúčastnili největšího tuzemského stavebního veletrhu FOR ARCH pořádaného na výstavišti v Letňanech PVA EXPO Praha ve dnec..

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?