Restaurace Mincovna, Praha

designové stěrky Microtopping a vinylové podlahy Objectflor
© BOCA
Designové stěrky Microtopping a vinylové podlahy Objectflor v restauraci Mincovna

Restauraci Mincovna najdete na pražském Staroměstském náměstí. Navzdory turisticky atraktivní lokalitě je určena především tuzemské klientele, kterou láká tradiční českou kuchyní, moravskými víny a plzeňským pivem. Název podniku vychází z historie budovy, ve které se v 18. a 19. století razily mince. Do restaurace Mincovna jsme pokládali hned 3 druhy podlahových krytin – vinylové podlahy s dekorem dřeva, designové cementové stěrky a speciální protiskluzové podlahy.

Vinylová podlaha k nerozeznání od dřevěné

Do příjemného sklepního salonku s obloukovými klenbami a přiznanými původními cihlami se vybírala podlaha s dřevěným dekorem. Volba padla na vinylovou podlahu Simplay Wood Mystique od Objectflor s věrným dekorem tmavého katrovaného dřeva a tvaru dlouhých lamel. Podlaha má silnou nášlapnou vrstvu, a i díky tomu má vysokou třídu zátěže 23, 34 a 43 (velmi vysoká zátěž v rezidenčních i komerčních prostorech, vysoká zátěž v průmyslových). Je tak výbornou a osvědčenou volbou do značně zatěžovaných prostor s vysokým stupněm provozu. Podlaha byla instalována volnou pokládkou bez nutnosti lepení.

Designová cementová stěrka na toaletách

Stylové toalety jsou laděny do neutrální šedé barvy. Podlaha na nich je vyvedena ve světle šedé cementové stěrce Microtopping od Ideal Work. Ta je vysoce odolná s dlouhou životností, velmi snadno se udržuje, a navíc je i voděodolná. Díky ručnímu zpracování je její povrch vždy unikátní. V předsálí toalet je použita světle šedá vinylová podlaha ve čtvercích Simplay Stone – Concrete od Objectflor s dekorem betonu.

Praktická protiskluzová podlaha v zázemí

Vstupnímu prostoru do restaurace vévodí dlouhý bar s měděnými pivními sudy. Obsluha restaurace Mincovna se za barem může spolehnout na speciální protiskluzovou vinylovou podlahu Polysafe Ultima od Objectflor, díky které neuklouznou ani na mokrém povrchu. Navíc je podlaha velmi snadno udržovatelná a vysoce odolná.

Aktuality

Lněné koberce Secrets of LinenLněné koberce Secrets of Linen

Lněné koberce s rodokmenem

V naší nabídce najdete belgické ručně vyráběné koberce Secrets of Linen. Za jejich výrobou se skrývá příběh o blankytně modré bylině jm..

Boca praha facebook pinterest instagramBoca praha facebook pinterest instagram

BOCA na sociálních sítích

Nyní nás najdete i na vybraných sociálních sítích. O naše aktuality, novinky v produktech i mezi dodavateli, zdařilé realizace, tre..

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?