Vodafone, One Net Center, Praha-Stodůlky

tkaný vinyl Fitnice
© BOCA
Tkaný vinyl Fitnice v klientském centru Vodafone, podlahy BOCA Praha.

V klientském centru Vodafone One Net Center si zákazník přál do stávající podlahy ze šedých čtverců tkaného vinylu Fitnice vložit nové barevné tvary. Zvolena byla firemní barva – červená, materiál zůstal stejný, tedy tkané PVC, pouze se místo čtverců zvolila varianta v rolích. Navrženo bylo hned několik nových prvků, které jsme vyřezali vodním paprskem a vložili do původní šedé podlahy. Do prostor se stolkem a křesílky jsme přidali červenou elipsu, aby se výrazněji vymezila relaxační zóna. Po celém klientském centru jsme pak v podlaze vyřízli a vložili novou červenou „cestičku“, která se vine po obvodu celé místnosti. Okraje cesty jsou olemovány stříbrnou lištou, což ve výsledku vypadá velmi efektně a přechod mezi oběma barvami je výrazněji ohraničený.

Náročnější bylo samotné logo Vodafone, které si zákazník přál umístit na plochu podlahy. To jsme vyřízli v přesně stanovených rozměrech a firemních barvách a vložili do vrcholu velkého trojúhelníku situovaného ve vnitřním prostoru klientského centra.

Výsledkem těchto změn je citelné zlepšení orientace v prostoru klientského centra a v neposlední řadě i lepší barevné sladění s firemní identitou Vodafone.

Aktuality

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?