Louda Auto, Praha-Hloubětín

zátěžový koberec Fletco
© BOCA
Zátěžový koberec v autosalonu Škoda Louda, podlahy BOCA.

V autosalonu Louda specializovaném na prodej a servis vozů Škoda, Audi, Seat, Volkswagen, Mazda, Ford a Hyundai realizovala společnost BOCA podlahové krytiny do části prostor. Jednalo se o salónky v prvním patře objektu a o galerii ve stejném patře, nacházející se nad prostorem s vystavenými vozy. Z důvodů předpokládaného vyššího provozu v těchto prostorách a tedy i vyšší zátěže pro podlahové krytiny byl jako ideální kandidát vybrán zátěžový koberec Uno od firmy Fletco.

Ten byl instalován do šesti salónků sloužících k obchodním jednáním a také k relaxu, dále do zasedacích místností a po celé galerii, která se táhne ze dvou stran podél vnitřního prostoru. Celkem bylo použito téměř 500 m2 tohoto koberce v 6 různých barvách. Do salónků bylo možné použít barevnější verze (modrá, zelená, červená, fialová, vše v tmavých odstínech), na galerii a do dalších míst pak byla zvolena tmavě šedá. Pro ukončení koberců jsme použili stříbrné hliníkové profily, které působí vedle tmavé barvy koberce elegantním dojmem.

Aktuality

Boca praha facebook pinterest instagramBoca praha facebook pinterest instagram

BOCA na sociálních sítích

Nyní nás najdete i na vybraných sociálních sítích. O naše aktuality, novinky v produktech i mezi dodavateli, zdařilé realizace, tre..

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?