Hotel andel's, Praha-Smíchov

zátěžový koberec Object Carpet
© BOCA
Zátěžový koberec v hotelu andel's na Smíchově

Společnost BOCA se podílela na rekonstrukci moderního designového hotelu andel's na pražském Smíchově. Ve třech patrech hotelu (konkrétně ve 3., 4. a 5. patře) byly postupně v několika etapách vyměněny koberce v jednotlivých pokojích i apartmánech. Celkem se jedná o 3400 m2 podlahové plochy pokryté koberci, přičemž součástí zakázky bylo i odstranění a likvidace původních koberců.

Jako ideální podlahová krytina do tohoto typu komerčních prostor (= hotelové pokoje) byl vybrán zátěžový koberec Jacquard 700 od našeho německého dodavatele Object Carpet. Díky vysoké třídě zátěže (33 - vysoká zátěž pro komerční prostory) je velmi odolný, povrchová struktura pevně utažené smyčky přispívá ke snazší údržbě. Moderní technologie všívání dává koberci vzhled klasického tkaného koberce, přičemž kvalitní polyamidové vlákno nabízí všechny výhody moderních materiálů.

Do všech pokojů byly také nainstalovány podložky pod koberce, které nejen zlepšují pochozí komfort, ale i prodlužují životnost koberců a samozřejmě výrazně zlepšují zvukovou i tepelnou izolaci - což je v případě hotelového komplexu benefit, který není k zahození. Jako finální detail byly v některých místech použity stříbrné nerezové lišty, které elegantně ukončují koberec tam, kde nešlo použít klasické olištování.

Aktuality

Lněné koberce Secrets of LinenLněné koberce Secrets of Linen

Lněné koberce s rodokmenem

V naší nabídce najdete belgické ručně vyráběné koberce Secrets of Linen. Za jejich výrobou se skrývá příběh o blankytně modré bylině jm..

Boca praha facebook pinterest instagramBoca praha facebook pinterest instagram

BOCA na sociálních sítích

Nyní nás najdete i na vybraných sociálních sítích. O naše aktuality, novinky v produktech i mezi dodavateli, zdařilé realizace, tre..

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?