Rodinný dům, Klánovice

sisalový koberec Tasibel, koberec Bentley, kaučuk Artigo
© BOCA
Koberce a kaučuková podlaha v rodinném domě, reference BOCA Praha

Soukromý investor nechal návrh interiérů celého domu, situovaného v lokalitě Prahy 9, na profesionálech ze společnosti StudioX (autor návrhu Kateřina Horská). BOCA dodala a nainstalovala veškeré podlahové krytiny v obou patrech, v celkové výměře cca 280 čtverečních metrů. Přízemí domu slouží i jako místo obchodních schůzek investora, zatímco první patro je určené výhradně k soukromému používání rodiny.

V obývacím pokoji a jídelně je položen ploše tkaný sisalový koberec Tasibel City – utažené smyčky v řádcích vytvářejí velmi efektní vzhled a koberec je zároveň vysoce odolný (třída zátěže 23 a 33). Světle hnědá barva dobře zapadne do interiéru laděného do přírodních zemitých tónů a nepere se o pozornost se zvířecími kůžemi ani dalšími použitými doplňky. V ložnici a dětských pokojích je pak položen koberec Bentley, který poskytuje velmi měkký došlap. Ve vstupní chodbě je na podlaze instalována kaučuková krytina Artigo Multifloor Nd Uni v antracitové barvě Slate, čtverce jsou položené nakoso kvůli nepravidelnému tvaru místnosti.

Aktuality

společnost BOCA podlahové krytiny Prahaspolečnost BOCA podlahové krytiny Praha

BOCA včera, dnes a zítra

Po bezmála 25 letech působení naší společnosti BOCA na domácím trhu podlahových krytin uzrál čas podělit se s vámi o něco málo z naší h..

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?