Čištění koberců a podlah

Čištění koberců a podlah

Naše služby by nebyly kompletní bez nabídky profesionálního čištění koberců a dalších podlahových krytin z našeho portfólia. Chcete-li zachovat vaši podlahu v perfektním stavu a maximálně prodloužit její životnost, není nic jednoduššího než si objednat odborné čištění, ať už pravidelně, nebo alespoň jednou za čas.

Naše zásady při čištění koberců a podlah:

• Víme, že každý druh podlahové krytiny vyžaduje jiný postup, stejně jako různé druhy koberců je třeba čistit různými způsoby. Po 25 letech v oboru dokážeme každé podlaze věnovat přesně takovou péči, jakou potřebuje.

• Na tyto práce si nenajímáme nikoho zvenčí, všechny činnosti provádějí naši interní zaměstnanci, kteří jsou pravidelně odborně školeni a mají přehled o posledních trendech v oboru.

• Jsme vybaveni pouze profesionálními přístroji, s nimiž máme letité zkušenosti a udržujeme je v perfektním technickém stavu, což nám umožňuje podat ten nejlepší možný výkon.

• Používáme jen kvalitní čisticí prostředky, které jsou doporučovány výrobci příslušných podlahových krytin. Nevhodně zvolené prostředky jsou nejen méně efektivní, ale mohly by i značně zkrátit životnost podlahové krytiny či koberce nebo nevratně poškodit její vlákna, povrch či barvu.

Budete-li si údržbu podlahových krytin a koberců provádět sami, a nejste si jisti správným postupem, doporučujeme alespoň konzultaci s našimi odborníky - pár dobrých rad a doporučení může snadno předejít případným nepříjemnostem. Navštivte náš showroom, kde s vámi rádi probereme vše potřebné.

Aktuality

BOCA na veletrhu podlahových krytin For Arch.BOCA na veletrhu podlahových krytin For Arch.

BOCA na veletrhu FOR ARCH

Letos jsme se zúčastnili největšího tuzemského stavebního veletrhu FOR ARCH pořádaného na výstavišti v Letňanech PVA EXPO Praha ve dnec..

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?