Čištění koberců a podlah

Čištění koberců a podlah

Naše služby by nebyly kompletní bez nabídky profesionálního čištění koberců a dalších podlahových krytin z našeho portfólia. Chcete-li zachovat vaši podlahu v perfektním stavu a maximálně prodloužit její životnost, není nic jednoduššího než si objednat odborné čištění, ať už pravidelně, nebo alespoň jednou za čas.

Naše zásady při čištění koberců a podlah:

• Víme, že každý druh podlahové krytiny vyžaduje jiný postup, stejně jako různé druhy koberců je třeba čistit různými způsoby. Po 25 letech v oboru dokážeme každé podlaze věnovat přesně takovou péči, jakou potřebuje.

• Na tyto práce si nenajímáme nikoho zvenčí, všechny činnosti provádějí naši interní zaměstnanci, kteří jsou pravidelně odborně školeni a mají přehled o posledních trendech v oboru.

• Jsme vybaveni pouze profesionálními přístroji, s nimiž máme letité zkušenosti a udržujeme je v perfektním technickém stavu, což nám umožňuje podat ten nejlepší možný výkon.

• Používáme jen kvalitní čisticí prostředky, které jsou doporučovány výrobci příslušných podlahových krytin. Nevhodně zvolené prostředky jsou nejen méně efektivní, ale mohly by i značně zkrátit životnost podlahové krytiny či koberce nebo nevratně poškodit její vlákna, povrch či barvu.

Budete-li si údržbu podlahových krytin a koberců provádět sami, a nejste si jisti správným postupem, doporučujeme alespoň konzultaci s našimi odborníky - pár dobrých rad a doporučení může snadno předejít případným nepříjemnostem. Navštivte náš showroom, kde s vámi rádi probereme vše potřebné.

Aktuality

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?