Příprava podkladu pro instalaci koberců a podlahových krytin

Příprava podkladu pro instalaci koberců a podlahových krytin

Proč je důležitá kvalitní příprava podkladu?

• Neodborně či jinak špatně provedená příprava podkladu pro pokládku jakékoliv podlahové krytiny se dříve či později projeví na krytině samotné - vykreslováním podkladu, skvrnami na podlaze způsobenými nevhodně užitou chemií nebo třeba viditelnými výškovými rozdíly.

• Kvalitní podklad je zároveň nesmírně důležitý pro životnost podlahové krytiny či koberce. Náklady vynaložené na přípravu podkladu se vždy vrátí v podobě delší životnosti krytiny.

• Špatně provedená příprava podkladu často také znemožňuje uznání reklamace poškození krytiny, pokud vzniklo v důsledku nekvalitní přípravy podkladu.

Jak to děláme my:

• Veškeré práce provádějí pouze naši odborně proškolení interní zaměstnanci, za jejichž profesionální i lidský přístup můžeme dát ruku do ohně.

Používáme výhradně vlastní stroje a nástroje, které udržujeme v bezvadném stavu, aby kvalita následně instalovaného koberce či podlahové krytiny nebyla ohrožena použitím špinavých či špatně fungujících nástrojů.

• Neděláme kompromisy ani při výběru chemických prostředků, jež se používají při přípravě podkladu - spoléháme se na kvalitní značkovou podlahářskou chemii, kterou máme vyzkoušenou a víme, jak s ní pracovat.

• Díky 25 letům zkušeností v oboru nás jen tak něco nepřekvapí a jsme schopni vyřešit každý problém, který může při přípravě povrchu nastat.

Aktuality

Kobercové dílce ZigZagKobercové dílce ZigZag

Kobercové dílce ZigZag

Kobercové dílce ZigZag od firmy Fletco jsou unikátní svým tvarem. Od běžných kobercových čtverců se liší dvěma zubatými okraji, díky kt..

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?