Naše služby

Při poskytování služeb se spoléháme především na vlastní schopnosti, dovednosti, profesionální přístup a snahu se neustále rozvíjet a učit. Naše základní služby, které nabízíme a uvádíme v této kapitole, také sami provádíme - dlouholeté zkušenosti, kvalifikovaní zaměstnanci, vlastní zázemí, ověřené zdroje, důraz na detail a kvalitu zpracování jsou zárukou kvality námi poskytovaných služeb. Pokud si situace žádá anebo máme příležitost, velmi rádi spolupracujeme s profesionály napříč všemi obory, ať už se jedná o architekty, designéry, grafiky nebo kohokoliv jiného. Pokud Vám v našich službách něco schází, budeme velmi rádi, napíšete-li nám svoji představu.

Obšívání koberců, služby BOCA Praha.

K obšívání koberců se používá příze různých druhů, materiálů a barev. Nejde jen čistě o designovou - pohledovou úpravu hrany koberce, o..

Zakládání koberců do rubu

Zákládání okrajů koberce do rubu je společně s obšíváním a bordurováním jednou z velmi vhodných úprav kusových koberců - vzhledově velm..

Čištění koberců a podlah

Naše služby by nebyly kompletní bez nabídky profesionálního čištění koberců a dalších podlahových krytin z našeho portfólia. Chcete-li ..

Aktuality

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?