Naše služby

Při poskytování služeb se spoléháme především na vlastní schopnosti, dovednosti, profesionální přístup a snahu se neustále rozvíjet a učit. Naše základní služby, které nabízíme a uvádíme v této kapitole, také sami provádíme - dlouholeté zkušenosti, kvalifikovaní zaměstnanci, vlastní zázemí, ověřené zdroje, důraz na detail a kvalitu zpracování jsou zárukou kvality námi poskytovaných služeb. Pokud si situace žádá anebo máme příležitost, velmi rádi spolupracujeme s profesionály napříč všemi obory, ať už se jedná o architekty, designéry, grafiky nebo kohokoliv jiného. Pokud Vám v našich službách něco schází, budeme velmi rádi, napíšete-li nám svoji představu.

Obšívání koberců, služby BOCA Praha.

K obšívání koberců se používá příze různých druhů, materiálů a barev. Nejde jen čistě o designovou - pohledovou úpravu hrany koberce, o..

Zakládání koberců do rubu

Zákládání okrajů koberce do rubu je společně s obšíváním a bordurováním jednou z velmi vhodných úprav kusových koberců - vzhledově velm..

Čištění koberců a podlah

Naše služby by nebyly kompletní bez nabídky profesionálního čištění koberců a dalších podlahových krytin z našeho portfólia. Chcete-li ..

Aktuality

Kobercové dílce ZigZagKobercové dílce ZigZag

Kobercové dílce ZigZag

Kobercové dílce ZigZag od firmy Fletco jsou unikátní svým tvarem. Od běžných kobercových čtverců se liší dvěma zubatými okraji, díky kt..

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?