Expona - Objectflor, vinylové podlahové krytiny

Dodavatel: Objectflor, vinylové a PVC podlahové krytiny, Německo

expona - vinylové podlahy

Expona je nejrozsáhlejší kolekcí vinylových podlah našeho německého dodavatele Objectflor a zároveň jeho nejprodávanějším výrobkem (po celém světě se ho prodalo už více než 30 milionů čtverečních metrů). Mezi nejvýznamnější pozitiva Expony patří například její reliéfně zpracovaná nášlapná vrstva (ta má u této kolekce vždy původní plastickou strukturu imitovaného materiálu - ať už jde o dřevo, kámen, beton, kov, kůži či další). Ve spojení s designovou fotovrstvou tak vytváří téměř dokonalý dojem kopírovaného materiálu. Dalším důležitým faktem je pro nás i to, že při výrobě se používají změkčovadla pouze na přírodní bázi. Podlahy Expona byly dokonce oceněny mezinárodním ústavem Eurofins známkou „Indoor Air Comfort Gold“, která zaručuje minimum výparů a záruku zdravých vnitřních prostor.

Značka Expona má několik řad produktů:

- Expona Design - extrémně zátěžová vinylová krytina s nášlapnou vrstvou o síle 0,7 mm ve zhruba 80 designových variantách dřeva, kamene a efektních vzorů.

- Expona Commercial - zátěžová vinylová krytina s nášlapnou vrstvou o síle 0,55 mm ve zhruba 50 designových variantách kamene a dřeva.

- Expona Domestic - vinylová krytina na pomezí zátěžové a rezidenční - síla nášlapné vrstvy činí 0,4 mm. Je vhodná zejména do rezidenčních prostor se silným provozem. Dostupnost ve zhruba 50 designových variantách (kámen, dřevo).

- Expona Flow – unikátní kolekce 50 designů od dřeva a kamene až po abstraktní a fantaskní vzory, dodávané v rolích, vše s nášlapnou vrstvou 0,7 mm (a třídou zátěže 43), tedy vhodné i do silně zatěžovaných průmyslových prostor).

Aktuality

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?