SimpLay - Objectflor, vinylové podlahové krytiny

Dodavatel: Objectflor, vinylové a PVC podlahové krytiny, Německo

vinylové podlahy SimpLay

SimpLay je zcela inovativní kolekcí ze sortimentu německého výrobce vinylových podlah Objectflor. Tento typ podlahoviny není nutné při instalaci lepit ani zaklikávat. Dokonalou přiléhavost k předem dobře připravenému povrchu zaručuje hmotnost vinylových dílců a speciální rubová úprava. Miniaturní výškové rozdíly podkladu dokáží bez problémů eliminovat zkosené horní hrany čtverců/lamel. Unikátní technologie umožňuje rychlou a opakovanou instalaci (dokonce i přeložení podlahy do jiných prostor) a snadnou výměnu poškozených dílců bez nutnosti odstraňování zbytků lepidel z podkladové vrstvy.

Vinylové podlahy SimpLay jsou výbornou a osvědčenou volbou do značně zatěžovaných prostor s vysokým stupněm provozu: obchodní prostory, vzorkovny, hotely, průmyslové objekty. Designová fotovrstva je chráněna 0,7 mm silnou nášlapnou vrstvou opatřenou PUR nátěrem.

Produktové řady:

- SimpLay Design vinyl: 30 designových variant rozdělených do kolekcí Wood, Stone a Effect, ve formátu lamel i dlaždic

- SimpLay Acoustic clic: tato kolekce heterogenního vinylu je opatřena speciální akusticko-izolační vrstvou a zámkovým systémem, který zaručuje rychlou a snadnou instalaci bez lepidel. Vybrat si lze ze 24 variant v kamenných i dřevěných dekorech.

Díky způsobu výroby, snadné instalaci bez lepidel a opakované použitelnosti jsou podlahy SimpLay maximálně šetrné k životnímu prostředí a jejich vysoké standarty vyhovují všem současným nárokům na obnovitelnost zdrojů, udržitelný rozvoj a zdravé prostředí ve vnitřních prostorách. Navíc jsou pravidelně testovány kvůli hladině emisí a při dodržení správného způsobu instalace pravidelně dosahují nejlepších možných výsledků. Všechny podlahy SimpLay mají rovněž předepsanou značku CE dokládající splnění všech příslušných evropských norem a osvědčení od Německého institutu stavebního inženýrství (DIBt) o naplňování norem stanovených Komisí pro posuzování vlivu stavebních výrobku na lidské zdraví.

Aktuality

Máte dotaz? Napište nám a my Vám co nejříve odpovíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?